Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. június 29.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

2017-es szeptemberi-októberi limitált kiadás

Ferdén vágott szőrű kontúrozó ecset, púderes vagy krémes textúrájú termékekhez.

szaboreka0529

2019. február 9.

Elmegy egynek....imádom a márka ecseteit de ez valahogy nekem nem jó, az alapozót csíkozva dolgozza el, kontúrhoz valahogy nem kényelmes a használata...nem tudom, még kísérletezem vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 9.

stripedpanda

2018. augusztus 10.

400ft-ért jutottam hozzá, ennyi pénzért ajándék volt :D nagyon puha, szépen lehet vele dolgozni, nem lesz foltos vagy természetellenes a végeredmény. Pont eleget vesz fel, tisztításkor sem volt vele probléma, nem hullanak a szálai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

varzso

2018. augusztus 9.

Nagyon jó minőségű, puha végű ecsetről van szó. Könnyű vele dolgozni, nem vesz fel egyszerre túl sokat a por állagú kontúromból, és ez nagyon jó, így szép természetes hatást lehet vele elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

tsolya

2018. február 8.

Nekem is ez az első kontúr ecsetem, így nem tudom mihez hasonlítani. Nem használom még túl régóta de nekem nagyon tetszik. Könnyű vele dolgozni, szépen eldolgozható vele a termék, teljesen meg vagyok vele elégedve. Leértékelve vettem, 500forint körül lehetett, nekem ennyit mindenképp megért. Eddig nem hullanak a szálai, ami egy hatalmas plusz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Mardebra

2017. november 19.

Ez az első kontúrecsetem, így összehasonlítási alapom nincs, de nagyon szeretem :) eddig még krémes állagú kontúrhoz nem használtam, de por állagúval nagyon szuper, végre nem csak egy csík van az arcomon :D pihepuha a feje, és kicsit sem hullik. A nyele is nagyon kézreáll nekem, hiába vagyok balkezes. Kipróbálok még más ecseteket is biztosan, de örülök, hogy megvettem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.