Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. június 29.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

2017-es szeptemberi-októberi limitált kiadás

Kétvégű ecset, melynek lapos oldala a szemfesték felviteléhez, míg a másik satírozáshoz való.

petra095

2018. augusztus 6.

Nem hittem az essence ecsetekben, akció keretén belül mégis megvásároltam próba-szerencse alapon. Annyira jól végzi a dolgát hogy azóta is csak ezt használom. Nagyon jól felveszi a festéket, nem ragad bele a szálaiba, puha és könnyű vele dolgozni. Azóta vettem belőle még egyet, kár hogy limitált kiadású.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Black Fairy

2018. január 1.

Nagyon kedvelem az essence szemhéjpúder ecseteit, és nagyon praktikus a két végű kiszerelés. A minőség remek, nagyon jó vele dolgozni, és nagyon könnyen tisztítható, nem hullajtja a sörtéit se, és nagyon aranyos a külseje. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Makk Zsuzsó

2017. december 7.

Teljesen rendben van ez az ecset, azaz kettő, bár ez a 2in1 egy részről praktikus, mert két ecsetet kaptál egynek is nevetséges áron, viszont tárolni már nem annyira praktikus. Pohárban nem az igazi, mert az egyik oldala deformálódhat vagy jobban piszkolódhat. Fektetve meg nem tudom hol tárolni. Na mindegy. Ezt leszámítva abszolut megéri, a lapos résszel szépen fel lehet vinni a festéket, a kis satírózófej pedig inkább a pillatöveknél jeleskedhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 7.