Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. június 29.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

2017-es szeptemberi-októberi limitált kiadás

A rövid és sűrű szálaknak köszönhetően ez az alapozóecset alkalmas mindenféle textúra egyenletes felviteléhez és bőrbe dolgozásához.

csikosribizli

2018. január 10.

Már szemeztem régóta ilyen típusú alapozóecsettel, habár alapozáshoz igazán eddig a szivacs vált be. Szépen eloszlatja az alapozót, nem hagy csíkokat, viszont az orrom környékén valahogy az istenért sem tudom használni. Ott csak tologatja maga előtt az anyagot és elég csúnya nyomokat hagy, ezért egy csillag mínusz egyelőre. Mivel még nem használom túl régóta, lehet, hogy ki tudok találni valamit a probléma megoldására. Mindemellett szerintem nagyon szuper, az ára, a kinézete, a sörték nagyon rendben vannak

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Black Fairy

2018. január 1.

A kinézete aranyos, a sörték puhák, tömött feje van, nagyon kényelmesen és szépen (egyenletesen) lehet vele dolgozni, és nem nyel el túl sok terméket se. Nem hullik a szőre, jól bírja a tisztítást. Az ára is egész baráti. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Makk Zsuzsó

2017. december 22.

Kicsit bumszli, nekem nem állt rögtön kézre. Túlságosan tömött, néha olyan érzésem van, hogy nem elkeni az alapozót, hanem levakarja rólam, de a végeredményt látva elégedett vagyok. Egész szépen, csíkmentesen lehet vele alapozni, bár nem ez a fazon lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 22.

WaterLily

2017. december 15.

Ez az első ilyen formájú alapozóecsetem, a laposhoz vagyok szokva, de nagyon tetszik. Klasszul el tudom oszlatni vele az alapozót, nem leszek csíkos, nem lesz a végeredmény maszkhatású. A design is nagyon vidám, élmény vele dolgozni :) Mosás után viszont nagyon-nagyon lassan szárad, így 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

random

2017. december 12.

Szép vékonyan viszi fel az alapozót, nem csíkoz, mindennapokra kiváló. A mérete miatt tökéletes neszeszerbe, és a formája miatt pedig jó az orr tövében és a szem alatt is. A mosást is birja, hullást nem tapasztaltam, emellett az ára sem vészes. Viszont ezzel nem tudok olyan teljes fedést elérni, igy alkalmakra nem ezért fogok nyúlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

bubilany

2017. november 30.

Nagyon cuki a design és a minősége is kiváló! Puha és tömör ecsetke :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Nagyon cuki a design és a minősége is kiváló! Puha és tömör ecsetke :)