Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. május 13.

Kategória:   Egyéb

2018-as karácsonyi limitált kiadás

Az aranyos és modern karácsonyi motívumokkal ellátott körömmatricák mesés, egyedi hangsúlyt adnak bármilyen manikűrnek.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Yeliz

2019. január 7.

Nekem nagyon jól bevált, karácsony előtt elég sokszor használtam. A körömlakk lemosásáig nem is jött le a minta, 2-3 db szakadt csak el, amikor fel akartam helyezni, a több matrica simán lejött a papírról. Engem ár-érték arányban meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.