Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. január 2.

Az intenzív, hideg árnyalataok tökéletesen kihangsúlyozzák szemet és egész nap a helyükön maradnak.

OAdrienn

2013. december 22.

A fehér volt meg, ami egy katasztrófa! Semmi színe nem volt. egy rétegben semmi nem látszott, több réteg felvitele pedig lehetetlen volt, mert akkor az előző réteget is felszedte. Az csak plusz pont, hogy a bőrömet is csípte! Kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

Ppanka

2013. május 3.

heh nekem mindig jó érzés mikor meglátom :D valahogy e tájban kezdtem el a körmös dolgokért érdeklődni,nem nagyon nézelődtem. megláttam ezt,számomra csak a körmök léteztek megfogtam a fehéret,és ahogy hazaértem felkentem a körmömre...xd érdekes volt,kukában végezte
de ezért muszáj neki adnom 5 csillagot :DD

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 3.

de ezért muszáj neki adnom 5 csillagot :DD

virike9

2012. október 3.

Nekem is a fehér van meg, de én valahogy nem tudom normálisan használni, képtelen a szememen a szemhéjtus funkciót betölteni... valahogy csak maszatol... de ez többnyire az én hibám lesz, a tusokkal amúgy is nehezen jövök ki...viszont azt én is észrevettem, hogy teljes száradásig csípi a szememet... szóval nekem csak áll a piperecuccok között :( pedig nagyon szép lehetne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.

vandino

2012. szeptember 15.

Engem egyáltalán nem csípett. A fehér van meg, partysminknél szoktam belső szemzugba tenni. Amúgy tartósabb, mintha sima fehér szemceruzát használnék, szóval nincs panasz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

silentmobiusvox

2012. augusztus 23.

Nekem a kék tus van meg, a színéért nagyon szeretem, az ecsetével is könnyen boldogulok, sajnos azonban könnyen le lehet dörgölni (tudom, nagylányok nem dörzsölik a szemüket, ha ki vannak festve, de én könnyen belenyúlok a "cicafarokba"), és nem én vagyok a ritka kivétel, nekem is nagyon csípi a szemhéjam száradás előtt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

azepretaztszeretem

2012. július 21.

99 forintot sem ért meg nekem, annyira csípi a bőröm, hogy az őrület. Én nem tudom mi lehet ebben, de szerintem az ami az erős paprikában is...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 21.

norci

2012. április 14.

Fehérben vettem meg (akciósan), de eddig egyszer használtam csak. Csípett és könnyen maszatolódott. Igaz, hogy látványra mutatós, szépen irizál, de ennyi. Számomra felejthető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.

volgyesb

2011. október 1.

Nekem a kék fajtája van meg,gondoltam kipróbálom mivel akciósan volt a Rossmannban.Hát nem is tudom vegyesek az érzéseim a termékkel kapcsolatosan,mivelhogy elég nehézkes a felvitele vizes állaga miatt többször kell átkenni ha azt akarja az ember lánya hogy jól fedjen.És hát azt akarjuk!!!Felvitel után nekem is csípte a szemhéjamat,most már legalább tudom hogy nem csak nekem!!!De viszont a színe valami csodás,szép és csillogó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 1.

javgke

2011. július 8.

A fehéret vettem meg. Nagyon különleges a hatása a szemen, napfénynél vakító fehér, árnyékban kicsit kékes vagy zöldes lesz. Tényleg tartós, ha nem dörzsölöm a szemem, egész nap a helyén marad.
Egyedül a felvitel kellemetlen picit, míg nem szárad meg, enyhén csíp. Az állaga krémszerű, kicsit nehezebb felvinni, de az eredményért megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 8.