Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. december 11.

A szemhéjpúder könnyed és légies textúrája könnyedén elterül a szemhéjon és irizáló árnyalatokkal reflektál a napsugarakra.

Maanina

2015. augusztus 14.

02 Lilac színben van meg, de sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Bár ránézésre meseszép a színe, feltéve egyáltalán nem pigmentált, nagyon halvány csillámló orgonaszínű. Ez még nem is lenne baj, mert tetszett, hogy finom smink csodás kiegészítője lenne, de 1-2 használat után teljesen kiszáradt, és használhatatlanná vált... (pedig nem akciósan vettem, nem volt régi, és nem volt nyitogatva).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

csokalilla

2015. július 5.

Utáltam. Darabokban lehet csak kiszedni és semmit sem fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 5.

Utáltam. Darabokban lehet csak kiszedni és semmit sem fed.

Moonlight

2014. február 9.

Önmagában használtam - gyanítom ezzel nem hoztam ki belőle a maximumot - de nekem így is tetszett. Napfényben imádtam nézegetni benne magam :P Nem volt túl tartós,meg is ült a ráncokban,pedig nem tettem fel sokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

pitypango

2013. augusztus 28.

Huh..hát ezt sem most vettem, de hátha még valakinél ott lapul a fiók mélyén kihasználatlanul :) Fekete alapra szoktam az ujjammal feltapogatni a kékes változatát, és valami mesésen mutat a lebarnult bőrömön. Ezzel a módszerrel rengeteget ki tudok hozni egy 99Ft-os termékből, maximális csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

Heli

2013. január 2.

Nekem ez a bal oldali van meg. Hétköznapra eleve nem használnám, de valami alkalomra jó lehet. 99 Ft-ért meg pláne. Viszont egyszerűen nem tudom normálisan kiszedni a tégelyből. Már az ujjamon összetapad kis kígyókba, nagyon minimális fényt tudok csak kicsikarni belőle, mire a szemhéjamra kerül. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

szpirita

2012. december 27.

Reménytelenek. Akármit próbáltam kezdeni velük, rossz volt az eredmény, kidobtam őket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 27.

silentmobiusvox

2012. augusztus 23.

Ugyanúgy jártam, mint UnVraiAnge, elolvastam minden tesztet, megnéztem a swatchokat, és úgy döntöttem, ebből én se maradhatok ki, és megvettem a Prismatic white árnyalatot. Mai napig nem sajátítottam el a használatát, egyedül highlighterként tudom teljesen kihasználni, úgy tényleg különleges és szép. Én nagyon morzsálódónak érzem, sokszor csak gurigálom a darabkáit a bőrömön. Persze lehet, csak én vagyok béna, de nekem csalódás volt ez a termék, és az egész trendkiadás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

reku87

2012. augusztus 21.

Megvettem akciósan, hát nem vagyok elájulva tőle. Simán kihagyható, A 03-as prismatic white árnyalatot vettem, hát eldolgozni nem valami egyszerű, de nem lehetetlen. Nekem szemhéjfestékként nem jött be, viszont alapként egész jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

bendee91

2012. május 22.

Huhh, de kapkodtam érte, aztán kb 3x használtam...
A 03-as Prismatic White és a 02-es Lilac van meg...az utóbbi sikeresen beszáradt, a másik jól használha még most is.
Nekem a kék tetszett volna a legjobban, de akkor már nem láttam sehol, amikor venni akartam.:)
De mindegy, ezeket se használtam túl sokat, és ahogy látom a Lilac árnyalatot már nem is nagyon fogom.:) Lövésem sincs mennyi volt, de szerintem nem lehetett sok, mert kétlem, hogy rengeteget kiadtam volna érte..:D
Szemre és szerintem szájra is jól használható, fölé kis szájfény és jó is.:) Én az Essence Volume & Gloss szájfényt használom fölé, mert nincs színe, csillámjai, csak vizes hatása..és így efölé nagyon remek.:) Jobban tetszik, mint szemre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

Huhh, de kapkodtam érte, aztán kb 3x használtam...

kicsikiszi

2012. március 1.

Lilás(02 lilac) és a fehéres színűt(03 prismatic white) vettem meg, egyáltalán nem jöttek be.. az illatát pedig utáltam..borzalmas!:((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 1.