Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. december 11.

Kategória:   Sminkek szájra

A szájfények holografikus csillámlásúak, a fényességet és a ragyogást az ajkakra eső fény szöge határozza meg.

Tiara MCmill

2013. július 25.

Kamu !!
Nem szép,csak egy sima halvány rózsaszínt,barackot,gyenge lilát kapunk...semmi fényesség,tartósság
........ megbántam hogy megvettem,ja és az aplikátora is lejött.. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 25.

Kamu !!
........ megbántam hogy megvettem,ja és az aplikátora is lejött.. :(

indingo

2013. február 14.

Mára undorító lett az állaga. Jó édes anyámnak nem tetszett rajtam, mert szerinte fémes hatású volt a szám. Buliba jó, de hétköznapra elég béna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

szpirita

2012. december 27.

Mindet megvettem, de óriási csalódás. Fantáziátlannak tartom, hogy mindháromnak ugyanaz a kékes gyöngyház árnyalata van, alig látszik különbség köztük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 27.

reku87

2012. augusztus 21.

A holoberry árnyalatot vettem meg, illata és szine tetszik, bár nem használok sokat belőle egyszerre, mert úgy már nekem picit sok a holo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

Jelizz

2012. július 16.

pinkbe van meg. sajna folyós de szép cíne van. eper illat *-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 16.

pinkbe van meg. sajna folyós de szép cíne van. eper illat *-*

Kiwi

2012. május 15.

Nekem a rózsaszín van van,fényben áltja a színét,viszont nem túl tartós.Egy éves/ivás után újra fel kell vinnem.Viszont a színe tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 15.

Biu

2012. március 16.

A holoberry árnyalat van meg, és én nagyon meg voltam/vagyok vele elégedve, már tetemes részét elhasználtam. Kellemes az illata, és bár nem túl tartós, de nagyon szépen irrizál. A csomagolás viszont szerintem nem túl minőségi, már le is kopott róla minden, ezért és a tartósság miatt 4 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

krisz69

2012. március 15.

Nem szeretem nekem nagyon ragacsos érzés a számon úgy hogy a kukában landolt sajnálom hogy meg vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 15.

Sephira

2012. január 25.

Jól hangzottak hogy holografikusak, de kipróbálás után eléggé csalódtam. Nem mondom, volt olyan kollekciójuk ami nagyon tetszett, ez nem sikerült jól a neve ellenére. Még jó hogy nem vettem meg, hanem teszterben próbálhattam, mert se a szemfestékeik se a szájfényeik nem tetszettek. Semmi holografikus hatás csak simán fényes. A szájfényből mindhármat próbáltam a kezemen és csak az üvegben tűntek más színűnek, a kezemen egyformák voltak, hulla fehérek enyhe zöldes színnel.
Pedig szeretem az egyedi hatású sminkeket, ez nem lett jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 25.

Pedig szeretem az egyedi hatású sminkeket, ez nem lett jó.

Marcsi Kincsesládikája

2012. január 5.

Én szeretem ezt a szájfényt. Kicsit ragadós, de nem zavaróan. Sokáig fenn marad a számon, kb 3 órát. Az illata is kellemes, és könnyen fel lehet vinni az aplikátorával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.