Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   3 x 25 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. június 29.

Kiszerelés:   3 x 25 ml
Kategória:   Kézkrémek

2017-es őszi limitált kiadás

Sheavajjal, kókusz- és mandulaolajjal gazdagított kézkrémek 3 illatban: soft cotton, almond milk, shea butter.

Netta97

2017. november 6.

A Müllerben sikerült beszereznem ezt a kis drágaságot, és nagyon pozitív csalódás volt. A krémek kis praktikus méretűek és kellemes illatúak, egyáltalán nem orrfacsaróan, hanem finom gyengéden. A kézkrémek emellett nagyon hamar felszívódnak és semmi zsírós érzést nem hagynak a bőrön. Szerintem karácsonyi ajándéknak is ideális. ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.