Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. január 24.

Kiszerelés:   0,7 g

Alapvető, többfunkciós termék: szemkontúr és szemhéjpúder egyben. Finom, por állagú textúrája teszi lehetővé, hogy kontúrként és púderként is használható legyen.  01 fekete színben kapható

Black Fairy

2015. május 10.

Nagyon sajnáltam mikor kifuttattak...ezért vettem még egyet, hogy ha az enyém elfogy is legyen...
Intenzív, tartós, könnyen használható, csak a csillámok peregnek kicsit...sose fog elfogyni az enyém, de ez nem is baj...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 10.

vador

2015. április 21.

Általa vagyok az a szomorú, elkent sminkű gót kislány, aki eddig csak lélekben lehettem, köszönöm, ennyivel is kevesebb a hiányérzet életemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

nikolett

2015. április 20.

Konkrétan használhatatlan, én nem is tudom, hogy ezt hogy gondolták. Abban a pillanatban fesékes az egész arcom(!) ahogyan a szememhez érintem. Ömlik belőle. Felvitel után elegánsan távozik a helyéről.
Tényleg nem tudom, hogy ki volt az, aki használat / próba után azt mondta, hogy "igen, ez mehet a boltokba!" :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

esztersolyom

2015. február 19.

Sietve sminkelőknek nem ajánlom, könnyű pandaszemeket festeni vele. Alapvetően vastag vonalat húz, és nagyon porzik, ezért én ritkán nyúlok érte, de tény hogy nagyon tarós, pigmentált, és szép fekete színe van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 19.

szandinagy

2014. január 16.

Elég sok idő kell amíg szépen el tudom dolgozni. A színe nagyon szép fekete,de az ecset néha túl sokat vesz fel és emiatt a fele az arcomra hull..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

mrs.imperator

2013. szeptember 29.

Nekem annyira irritálta a szemem, hogy könnyezett és kipirosodott tőle. Kiárusításkor vettem 200 ftért, ennyiért nem bírtam otthagyni, de csalódás volt, mert ha bírná is a szemem, de lepereg és nem marad meg, nem tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Heli

2013. június 16.

Pár hete rákattantam újra. Hétköznapi, természetesebb hatású sminkhez használom. Egy puha, krémesebb szemceruzával kihúzom a szemhéjam, utána az Essence tusecsetet belemártom ebbe a porba és áthúzom az alapon. Nem kenődik és tartós a sminkem, ami nálam nagyon nagy szó, mert mostanában a zselés tus is elmászott.

2013. február 6.
Már nézegettem régebben is, de a zselés tus mellé nem akartam megvenni, mert azt is egy élet alatt használom el. A kiárusításon viszont megvettem. Azóta sokszor használtam már. A szempillaspirál előtt szoktam felvinni, amikor már majdnem kész a smink. Vigyázni kell vele, mert nagyon porzik és nehéz úgy leszedni a bőrről, hogy az alapozás ne jöjjön vele együtt. Kicsit oda szoktam ütögetni a tégely szájához, ez általában bejön. Először pontozva vittem fel a kontúrhoz, aztán ahogy kitapasztaltam, már megy rendesen is, mintha tus lenne. Felvitel után egy satírozó ecsettel összedolgozom a szemhéjpúderrel és kész. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

2013. február 6.

BlackDemon

2013. május 7.

Nagyon szeretem! Sokszor szemceruza helyett is használom. Nem a legtartósabb, de legalább fokozatosan kopik, halványodik így nem "annyira" csúnya. Szerintem jó kis cucc. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

Dalmi

2013. március 24.

Nem rossz: szép fekete és igazi füstös szemeket lehet vele készíteni könnyen, még nagy kézügyesség se kell hozzá :) -1 csillag a porzásért (a szépen lelalpozott arcom összképét nagyon elcsúnyítják a fekete kis pöttyök, amiktől nagyon nehéz szépen megvállni :S :( De ha jó sok púdert teszel fel, akkor nem lehetetlen simán lesöpörni :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

b.niki

2013. március 16.

Először meglepődtem, mert anyukám újságolta telefonon, hogy vett nekem egy tust tök olcsón. Majd amikor kipróbáltam teljesen lesokkolt ez a poros állag, mert meg sem néztem a csomagolást, és hirtelen nem tudtam, hogy mi van... :D Egyébként csodafekete színe van, nagyon tetszik! Bár tény, hogy eléggé poroz, illetve nem bizonyult igazán tartósnak sem, de a feketeségéért jár neki a 4 pont! És 199 forintért mindenképpen szuper vásár volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 16.