Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 19.

Kiszerelés:
Kategória:   Egyéb

Szilikon sminkecset tisztító.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kleocat

2019. június 22.

Igazán praktikus termék! Segítségével gyorsan, egyszerűen sikerült megtisztítanom az ecseteimet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

Csipetke

2019. március 2.

Sosem volt még ecsetmosóm. Nem is gondoltam volna, hogy nekem ilyenre szükségem van. Míg ezt a szépséget meg nem vettem és ki nem próbáltam. Nem tudom eddig miért nem használtam. Tetszik a kinézete is nagyon cuki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 2.

Boriskajuliska

2019. március 1.

A nehezen kimosható alapozók kimosásához nagy segítség ez a kis szilikon párna. Pici micellásvizet öntök bele, pár körkörös mozdulat és kész is vagyok. Igazán hasznos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 1.

Black Fairy

2019. február 6.

Praktikus, hasznos...sose gondoltam, hogy egy ennyire megkönnyíti az ecsetmosást egy darab szilikon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Alice83

2018. július 21.

Nagyon jó és praktikus..ajánlom..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

Nagyon jó és praktikus..ajánlom..

vadvirag919

2018. június 8.

Imádom! könnyű vele ecseteket mosni és aaaaaaaanyira szééééép!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

Imádom! könnyű vele ecseteket mosni és aaaaaaaanyira szééééép!