Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 25.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

2017-es nyári limitált kiadás

Puha, ferdeszőrű ecset pirosító felviteléhez.

mdrsmma

2019. május 15.

Sajnos az ecset fej és nyél a mosások közben szétvált, de addig nagy kedvenc volt, sőt még így is az hisz mind tudjuk, hogy a ragasztópisztoly csodákra képes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

pandahapci

2018. január 27.

Impulzusvásárlás volt, de ahogy az eddigi Essence ecseteim, ez sem okozott csalódást. Pirosítót szoktam vele felvinni. Puhi és nagyon jó a fogása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

fanncsooo

2017. december 24.

Pirosítóhoz és bronzosítóhoz használom. Nagyon szeretem az essence ecseteket, már a kinézetükkel is megvettek, de szerintem szuper a minőségük is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 24.

eszter01

2017. november 1.

Jók ezek az Essence ecsetek nagyon, nem volt szükségem még egy pirosítóecsetre, de a színei és a candy téma miatt vettem meg. Nagyon puha, kényelmes a használata, púderre és pirosításra is szoktam használni.
Nyilván vannak ennél jobbak és drágábbak is, de az árkategóriájában abszolút jó darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

skin

2017. október 2.

Csak a pinkes ecsetszőr miatt vásároltam meg. Ám meglepetésemre potom áron egy igen jó ecsethez jutottam. Precízen lehet vele dolgozni a pirosítót szépen egyenletesen viszi fel nagyon tömött .Az égetett termékeket nehezen veszi fel talán ez az egyetlen hibája.Meglepett. Megéri a pénzét.
Update: a Bourjois pirosítókhoz a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 2.

Update: a Bourjois pirosítókhoz a legjobb!

szeliger

2017. szeptember 15.

Jó kis darab, maximális pontot mégsem tudok rá adni. Nagyon puha, finom szálú, a porozósabb típusú festékekhez ideális, a minőségibb, kicsit keményebb darabokat meg sem mozdítja. A fogása is nagyon kényelmes, a ferde csapott fej jól követi az arc vonalát.
A kivitelezésével nem vagyok maradéktalanul elégedett, ugyanis első dolgom volt, amikor hazahoztam, hogy kimossam. Utána általában jól kis szoktam rázni az ecseteimet, így történt ennél is, csak most a nyél és a szőröket tartó rész közötti összeillesztés elengedett. Szerencsére nem vált szét teljesen, igyekeztem visszanyomkodni, de az biztos, hogy a későbbi mosásoknál nagyon oda kell majd figyelni. Nem akarom nagyon lehúzni, lehet, hogy csak az én darabom volt egy kicsit nyomi, de visszaemlékezve majdnem a sírást kezdtem el, hogy még nem is használtam és már szétesett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

2017. szeptember 8.

Tipikus impulzusvásárlás volt, tudtam hogy semmi szükségem rá, de mégis megvettem (a pirosító gyöngyökkel együtt), hiába, a kislány ott van a lelkemben. :-D Meglepően sokszor nyúlok utána, jól használható, nem túl nagy fejű, puha, jól, pontosan lehet vele pirosítani, szépen, foltmentesen lehet vele a pírt eloszlatni és az éleket letompítani, szóval egy nagyon jó kis darab, és örülök hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Snowflake96

2017. szeptember 8.

Nagyon kis puha, tömött ecsetről van szó. Teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Nagyon kis puha, tömött ecsetről van szó. Teljesen megéri az árát.

katuc77

2017. augusztus 29.

Nagyon puha ez az ecset, kifejezetten jól esik a használata. Szinte simogatja az arcomat. Nagyon szépen teszi a dolgát, mióta megvan, csak ehhez az ecsethez nyúlok. Nem volt rá szükségem, mert éppen elég ecsetem van, de nem tudtam ellenállni neki. Nem bántam meg.
Azért vásárlás előtt jól nézzétek meg a dobozon keresztül, mert az én példányom sajnos sérült volt, a nyele legvégén le van pattanva belőle egy kis darab. Sajnos már csak otthon vettem észre. Nyilván ettől még a funkcióját maradéktalanul betölti, ez csak egy kis szépséghiba. De ha időben észreveszem, nem vettem volna meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

edi01

2017. augusztus 28.

Megjelent es olyan szep tomott volt es ugy szerettem volna a kollekcio termekei kozul egyet magameva tenni. Amint kibontottam itthon nagyon puha e nagyon jol dolgozik. Nem esik szet de nem is sorte hatasu kemeny valami. Pont tokeletes. Stilusa cuki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 28.