Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. március 10.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Mono körömglitterek.

3 változatban kapható: Fame, Party, Metal

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

psari

2018. február 15.

Alig vártam hogy behozzák Magyarországra. Mielőt elmentem volna megvenni,megkaptam születésnapomra a barátnőmtől a party verziót. Nagyon tetszett, azonnal kipróbáltam. Nemrég meg megvettem a fame verziót, az is nagyon tetszik, annak ellenére hogy az csak sima csillám. Mindenképp ajánlom azoknak akik szeretnének egyszerűen,egy nagyon mutatós körmöt csinálni maguknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

silver

2017. október 6.

Pluszinfók a termékről: 1,4 g 750Ft

A 3 változat:

Fame (arany, aprószemű glitter)
Party (irizáló pelyhek)
Rock (ezüst pelyhek). - Az itteni leírásban Metal szerepel Rock helyett

Én a party és a rock verziót vettem meg, mert a pelyhek/szilánkok nagyon érdekesnek tűntek. Majdnem megvettem a harmadikat is, de az csak sima glitter.

A csomagolásra haragszom csak. A csavaros tető meneteibe belül összegyűlnek a pelyhek és kipotyogva rengeteg vész kárba minden nyitás-zárásnál. Érthetetlen számomra, hogy ilyen könnyen szóródó termékekhez miért nem tesznek egy kis szitát a tégely szájához, mint ami pigmenteknél, poralapozóknál bevett dolog. Azt a plusz külső papír csomagolást meg nem is tudom mire vélni, csak szemét.

Első dolgom lesz lapos tégelybe áttenni őket, hogy ne boruljanak fel. Szörnyen nem praktikus ez így.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

Pluszinfók a termékről: 1,4 g 750Ft

A 3 változat:

Fame (arany, aprószemű glitter)
Party (irizáló pelyhek)
Rock (ezüst pelyhek). - Az itteni leírásban Metal szerepel Rock helyett