Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 15.

Könnyű, áttetsző spray, természetes hatóanyag-komplexszel dúsítva. Mattító hatású és segít megőrizni a smink tartósságát. Olajmentes.

rosegangela

2019. október 31.

Ennyi erővel sima vizet is sprickolhatnék az arcomra, mert semmi változást nem éreztem a használata közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

Akara

2019. október 26.

Nem igazán jött be. Csúnya vakolattá állítja össze az amúgy nagyon szép felületet eredményező MAC kozmetikumokat, és utána feltöredező lakkszerűen hámlik le tőle a smink az arcomról. Nem is igazán tartósabb. Ha pedig szemceruzát, tust vagy szempillaspirált használtam, azokat elkeni. Egy vastag púder ecsettel szoktam felütögetni a fixálókat, mert a porlasztás sosem az igazi. Itt is emiatt ezzel a módszerrel próbálkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

Kinga23

2019. szeptember 23.

Ha puderezés után használom akkor nagyon nem jó kifényesedik egyből.De ha alapozok használom a fixálót és utána púderezek sokkal tovább marad matt mint a fixáló nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Memi1001

2019. május 28.

Hát én sem tapasztaltam igazából különbséget használattal/használat nélkül. Elfújkálom de nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Anita97

2019. január 26.

Sok hatást nem vettem észre, picit talán tartósabb a smink, de nem mattít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Sok hatást nem vettem észre, picit talán tartósabb a smink, de nem mattít

KuliKali

2019. január 18.

Nem rég szereztem be. A drogériában árbsn ez volt a legjobb, karácsony előtt nem akartam sokat költeni ilyesmire, de már nagyon kellett egy sminkfix. Az átlátszó csomagolású tesója nagyon sokáig elég volt, bízom benne,ez is kiart. Szuper,hogy nem hajtógázas, ha kiürül, másra felhasználó a palack.
A hatása nem olyan jó, mint az átlátszó volt. Egy idő után csúnya lesz alatta az alapozó, kicsit bele is ül a ráncokba. Primerként nem igazán működik, sőt de nem is amiatt vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 18.

katalinmester13

2019. január 15.

Az illata gyenge, kellemes. Nem tudom beazonosítani. Valami enyhécske. Jól porlaszt. Nagyon gyorsan elfogyott. Lehet azért mert nagyon szétszór, vagy mert szívesen fújkáltam az arcomra. Szerintem fixálja a sminket. Esténként több alapozót tudtam leszedni az arcomról, mint eddig. Ezek szerint kevésbé kopott le. A sminkszivacsomat is ezzel nedvesítettem be a szem alatti munkálatok előtt. Sokkal kevésbé csúszott bele a korrektor a ráncokba. Drága sminkfixáló spray-m még nem volt. Nem tudom, azok mit tudnak. De én ezzel elégedett vagyok. + Letekerhető a teteje. Nem kell eldobnom. Tehetek bele más folyadékot, és fújhatom kedvemre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 15.

mirabell

2018. december 1.

Nem igazán vettem észre változást, nem mattít és nem tartósabb a smink sem, elhasználom, ha már megvettem, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

Csiky

2018. november 6.

Nem sok változást veszek észre, sajnos nekem ugyan úgy átfényesedik ha használom , ha nem . Még mindig keresem a tökéletes fixálót:(
Amúgy nem lenne rossz , tetszik a szórása , nincs illata , ha túl púderezem magam akkor jól jön .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

orsipanka

2018. október 15.

Nyáron nagyon kifényesedik az arcom. Azért vettem, hogy primerkén használva mattítson, de semmi hatása nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol