Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 15.

Könnyű, áttetsző spray, természetes hatóanyag-komplexszel dúsítva. Mattító hatású és segít megőrizni a smink tartósságát. Olajmentes.

thatscrazy

2021. október 14.

Biztos van ennél jobb is, de nyáron kihúzott párszor a csávából.
-mint előttem írták, hajlamos a "fröcskölésre"
-nem lesz teljesen matt az ember feje, de ez inkább pozitív és egy healthy glow a végeredmény
Összességében nem rossz nem is jó, majd még talán próbálkozom vele később.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 14.

Biztos van ennél jobb is, de nyáron kihúzott párszor a csávából.
-mint előttem írták, hajlamos a "fröcskölésre"
Összességében nem rossz nem is jó, majd még talán próbálkozom vele később.

Edyna92

2021. június 29.

Nekem bevált, nem kell belőle sok egész nap a helyén marad az alapozó. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.

Nekem bevált, nem kell belőle sok egész nap a helyén marad az alapozó. 🙂

noricza

2021. február 25.

A szórófej mindenhová permetez csak oda nem ahová kéne. Köpköd össze vissza, valamennyire fixál de semmi extra. Mattítást nagyon nem tapasztaltam, kifújkálom de annyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 25.

Missy023

2020. október 14.

Nincs hatása, nem mattít. De jobban belegondolva, nem hiszem hogy permetezzéssel alaposan fel vinni egy primert. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

rosegangela

2019. október 31.

Ennyi erővel sima vizet is sprickolhatnék az arcomra, mert semmi változást nem éreztem a használata közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

Akara

2019. október 26.

Nem igazán jött be. Csúnya vakolattá állítja össze az amúgy nagyon szép felületet eredményező MAC kozmetikumokat, és utána feltöredező lakkszerűen hámlik le tőle a smink az arcomról. Nem is igazán tartósabb. Ha pedig szemceruzát, tust vagy szempillaspirált használtam, azokat elkeni. Egy vastag púder ecsettel szoktam felütögetni a fixálókat, mert a porlasztás sosem az igazi. Itt is emiatt ezzel a módszerrel próbálkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

Kinga23

2019. szeptember 23.

Ha puderezés után használom akkor nagyon nem jó kifényesedik egyből.De ha alapozok használom a fixálót és utána púderezek sokkal tovább marad matt mint a fixáló nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Memi1001

2019. május 28.

Hát én sem tapasztaltam igazából különbséget használattal/használat nélkül. Elfújkálom de nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Anita97

2019. január 26.

Sok hatást nem vettem észre, picit talán tartósabb a smink, de nem mattít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Sok hatást nem vettem észre, picit talán tartósabb a smink, de nem mattít

KuliKali

2019. január 18.

Nem rég szereztem be. A drogériában árbsn ez volt a legjobb, karácsony előtt nem akartam sokat költeni ilyesmire, de már nagyon kellett egy sminkfix. Az átlátszó csomagolású tesója nagyon sokáig elég volt, bízom benne,ez is kiart. Szuper,hogy nem hajtógázas, ha kiürül, másra felhasználó a palack.
A hatása nem olyan jó, mint az átlátszó volt. Egy idő után csúnya lesz alatta az alapozó, kicsit bele is ül a ráncokba. Primerként nem igazán működik, sőt de nem is amiatt vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 18.

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol