Essence

Ár:   1095 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2020. április 20.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

2018-as téli limitált kiadás

Pirosító és highlighter ecset szintetikus szálakkal, glitteres nyéllel.

Noncs

2019. január 12.

Ezt én is pirosítóhoz használom inkább, a hohoho-t meg highlighthoz. Sajnos az Essence limitált ecsetei olyan szépek, h nem lehet nekik ellenálni, minőségre pedig nsm lehet panasz. Puha, tömött, nem hullik, öröm vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

bogi19

2019. január 4.

Egyetértek az előttem szólóval. A karácsonyi külön kiadás előtt semmilyen essence termékem nem volt ez viszont már a negyedik tőlük😂 Gyonyoru az ecset és öröm vele dolgozni. Szerintem tömörebb mint a Hohoho kollekciósé, inkább pirositohoz használom. Teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 4.

szeliger

2019. január 3.

Óóó, már az első fotón tetszett! Aztán Maxim Giacomo a videójában agyon dicsérte, úgyhogy azóta nyitott szemmel jártam és vadásztam rá, reméltem, hogy nálunk is kapható lesz majd. Végül a Müllerben sikerült egy darabra lecsapnom és még szebb, mint a fotókon. Ha akarom, jégcsap, ha akarom egyszarvú, ahogy Maxim is mondta:)
A fej puha, tömött, szintetikus, a Ho!Ho!Ho! fejéhez, meg a Hello Happiness! fejéhez hasonlít, a szálak a legpúderesebb rózsaszínben, totalis hercegnőség. A nyél nagyon jól ül a kézben, a rajta lévő minta stabilabbá teszi. A képről én azt hittem, hogy sima, egyenes lesz, de nem, kb. 3 cm-ként rücskök vannak benne, mintha élekre csiszolt kristálykúpokat raknának egymásra. A nyélben kis flitterek vannak felhalmozva, picit elmozdulnak egymáson, de csak minimális a játékuk.
Imádom, nézegetni is, meg használni is. Nagyon belejött az Essence most az ecsetgyártásba, rám nézve káros, mert egyszerűen nem bírok ellenállni nekik. Ne sokat habozzatok, ha meglátjátok valahol, mert igen jó kis darab. Ja és kéne a kollekcióból szemfestékhez való ecset is, de az nagy bánatomra nem volt:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 3.