Essence

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   7 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2021. július 14.

Kiszerelés:   7 db
Kategória:   Egyéb

2020. karácsony limitált kiadás

7 darab szintetikus szálból készült minőségi ecset, karácsonyi hangulatú ajándék/tárolódobozban.

Vegán

Essence Jingle Day Ecsetkészlet 7 db ecsettel
Ár: 2900 , Eladó: szyrup
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás, postán maradó

Alsace

2021. február 28.

Nem akartam megvenni, de végül nem tudtam ellenállni a dolognak, ecsetből meg hát sosem elég :D A minősége is szuper, a szem ecseteket gyakran mosom, nem hullott a szőrük egyszer sem. A tárolóban csak a tusvonalas ecset maradt, arra még nincs szükségem, egyébként elvan a szekrényben, amit használok az külön kis tégelyben vannak a haverokkal :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.

bernadettu

2021. február 28.

Leginkább a külső miatt vettem meg, a púder ecsetet használom belőle a legtöbbet, jó minőségű, nem hullik.
Klassz ez a kis szivacsos tartó de a külső csomagolasrol az arany díszítés folyamatosan kopik.
Szerintem jó vétel volt de valahogy az egységével csomagolt limitált kiadású ecseteik jobban beváltak, többször inkább azok után nyúlok mint ezért a szettért, de lehet csak a csomagolásrol potyogo csillámok az oka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 28.