Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. január 17.

Könnyű állagú, átlátszó spray, mely hosszantartóvá teszi a sminket.

Illatmentes.

Ár: 500 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton

Mia0602

2020. június 6.

Nagyon megtetszett az összetevő listája, kíváncsi lettem, hogy képes-e fixálni. A válaszom nem. De eltűnteti a porosságot, szépen egységesíti a sminket. Nekem nem szárította a bőröm, illatot pedig egyáltalán nem éreztem. A permet kicsit erős, de megoldható ha elég távolról fújom. A hyaluron pedig plusz pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 6.

kata07

2020. február 24.

Ár-érték arányban a termék szuper.De sajnos nem hozta a várt hatást.Nem igazán éreztem, hogy tartósabb lenne a sminkem tőle. Olyan mintha nem is fujtam volna semmit az arcomra. Nem újra vevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 24.

nncsrny

2019. július 3.

Jól fixál, de az én bõrömet szárítja és irritálja. Ritkán használom, de olyankor megbízható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Nileve

2019. május 11.

Kíváncsiságból vettem meg, illetve mert olcsó volt. Nagyon vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban. Főleg különlegesebb eseményekkor használtam, amikor az arcomon tényleg több sminket viseltem, rendes alappal és szemhéjfestékkel, (mert egyébként nem szoktam túlságosan). Lehet használ, de én nem tapasztaltam különösebb változást, hogy többet bírna a sminkem vele, mint nélküle. A púderport viszont valóban szépen eltünteti, jól egységesít és frissít. Kicsit fénylő hatást is eredményez minimálisan, így aki eleve zsírosabb bőrű, annak talán nem épp ez a legjobb választás. A végén már csak azért használtam folyamatosan, hogy elhasználjam minél hamarabb. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 11.

Desmet

2019. január 7.

Ez volt az első fixálóm. Szépen egységesítette a sminket és eltűntette a poros hatást, de csodát nem tett. Nekem nem lett tartósabb tőle a sminkem. Nem vettem újat belőle, de még keresem az " igazit".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Jujuci

2018. október 18.

életem első sminkfixálója, így nincs összehasonlítási alapom. Nekem teljesen bevált, érezhetően tartósabbá tette a sminkem. 3 fújást szoktam nyomni, nekem sajnos így elég hamar fogy. Az illata elsőre furi, de nem zavaró, és hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Kajla

2018. augusztus 9.

Kiegyengeti a sminket, eltűnik a poros hatás, de nekem nem lett tartósabb tőle a sminkem, és a szórófej nagyon rossz minőségű, nem egyenletesen jön belőle a termék, emiatt néhány helyen rövid ideig ragad, amíg megszárad.
Nekem semmi extra, de sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Nekem semmi extra, de sokáig elég.

lenizsu

2018. július 8.

Nem volt a matt verziója, ezért ezt vettem meg. Elégedett volna ezzel is. A szórófeje kifejezetten tetszett, illetve a hatása is, hogy nem mattított le teljesen. A porosságot teljesen eltüntette az arcomról, ami miatt használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

Dolcedia

2018. június 8.

Illata elég fura nem használtam el ,nem vettem észre hogy tartósabb lenne a smink.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

Lolychan

2018. május 31.

Nem adtam sok esélyt a terméknek, de pozitívan csalódtam. Az arcom igaz kifényesedik a használattól függetlenül, de a nagy melegben is tartja a sminkemet. Ár-érték arányhoz képest remek. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate

PVP 0 0