Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. január 17.

Könnyű állagú, átlátszó spray, mely hosszantartóvá teszi a sminket.

Illatmentes.

DraAnd

2021. január 23.

Eddig még nem volt smink fixáló spray-m, gondoltam kipróbálom. Elsőnek nem akartam a legdrágábbak közül választani, közép árkategóriában pedig amiket találtam, tele voltak alkohollal. Ennek viszont jónak tűnt az INCI-je. Másnap csak azért sminkeltem, hogy ezt kipróbálhassam... Na igen... Még jó, hogy nem kellett mennem sehova... Azt írja, 15 cm-ről spricceljem az arcomra. Ha lőttek már arcon vízipisztollyal, már tudod is, mit éltem át xD Tudom, minden terméket ki kell tapasztalni, hogyan lehet a leghatékonyabban alkalmazni, de nem gondolom, hogy ebben az esetben az a jó, hogy a cucc folyik lefelé az arcomon. Még csak le sem lehet törölni a felesleget, mert ugye alatta már kész a smink. Biztosan nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Mia0602

2021. január 10.

Nagyon megtetszett az összetevő listája, minden sminkfixáló amivel eddig találkoztam alkoholt vagy parfümöt tartalmazott. Kíváncsi lettem, hogy képes-e fixálni. A válaszom nem. De eltűnteti a porosságot, szépen egységesíti a sminket. Nekem nem szárította a bőröm, illatot pedig egyáltalán nem éreztem. A permet kicsit erős, de megoldható ha elég távolról fújom. Sajnos havi szinten fogy gondolom az erős porlasztás miatt. Nyomot nem hagynak a cseppek, szeretem ezzel lezárni a sminkem.
A hyaluron pedig plusz pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 10.

A hyaluron pedig plusz pont.

emesevaradi

2020. október 29.

Szalagavatóm előtt vettem meg, nagy reményeket fűztem hozzá. Én nem vettem észre a fixáló hatását. Pár fújás után is olyan mintha vízzel öntöttem volna le magam és legyezni kell az arcom hogy megszáradjon, nekem nem jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 29.

kata07

2020. február 24.

Ár-érték arányban a termék szuper.De sajnos nem hozta a várt hatást.Nem igazán éreztem, hogy tartósabb lenne a sminkem tőle. Olyan mintha nem is fujtam volna semmit az arcomra. Nem újra vevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 24.

nncsrny

2019. július 3.

Jól fixál, de az én bõrömet szárítja és irritálja. Ritkán használom, de olyankor megbízható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

Nileve

2019. május 11.

Kíváncsiságból vettem meg, illetve mert olcsó volt. Nagyon vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban. Főleg különlegesebb eseményekkor használtam, amikor az arcomon tényleg több sminket viseltem, rendes alappal és szemhéjfestékkel, (mert egyébként nem szoktam túlságosan). Lehet használ, de én nem tapasztaltam különösebb változást, hogy többet bírna a sminkem vele, mint nélküle. A púderport viszont valóban szépen eltünteti, jól egységesít és frissít. Kicsit fénylő hatást is eredményez minimálisan, így aki eleve zsírosabb bőrű, annak talán nem épp ez a legjobb választás. A végén már csak azért használtam folyamatosan, hogy elhasználjam minél hamarabb. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Desmet

2019. január 7.

Ez volt az első fixálóm. Szépen egységesítette a sminket és eltűntette a poros hatást, de csodát nem tett. Nekem nem lett tartósabb tőle a sminkem. Nem vettem újat belőle, de még keresem az " igazit".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Jujuci

2018. október 18.

életem első sminkfixálója, így nincs összehasonlítási alapom. Nekem teljesen bevált, érezhetően tartósabbá tette a sminkem. 3 fújást szoktam nyomni, nekem sajnos így elég hamar fogy. Az illata elsőre furi, de nem zavaró, és hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Kajla

2018. augusztus 9.

Kiegyengeti a sminket, eltűnik a poros hatás, de nekem nem lett tartósabb tőle a sminkem, és a szórófej nagyon rossz minőségű, nem egyenletesen jön belőle a termék, emiatt néhány helyen rövid ideig ragad, amíg megszárad.
Nekem semmi extra, de sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Nekem semmi extra, de sokáig elég.

lenizsu

2018. július 8.

Nem volt a matt verziója, ezért ezt vettem meg. Elégedett volna ezzel is. A szórófeje kifejezetten tetszett, illetve a hatása is, hogy nem mattított le teljesen. A porosságot teljesen eltüntette az arcomról, ami miatt használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate

PVP 0 0