Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 8.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A speciális lapos forma rövid sörtékkel lehetővé teszi a púderes és krémes textúrákkal való tökéletes kontúrozást, ideális sötétebb árnyalatok eldolgozásához.

Pajzs

2019. augusztus 15.

Leginkább két pirosítóval kontúrozok, már ha kontúrozok, de megvettem a The Balm Take Home The Bronze bronzosítójából az Oliver árnyalatot, ami kontúrszínként is megállja a helyét. Ehhez szuper ez az ecset. Pihe-puha a feje, jólesik vele dolgozni, simogatja a bőröm. Az alakja jól illeszkedik az arccsonthoz. Nem karcolja össze a bronzosító felületét. Nem potyogtat, nem vesz fel egyszerre túl sok pigmentet, könnyű vele eloszlatni a kontúrport. A mérete nem nagy, kényelmes kézben tartani. A külleme nekem tetszik, egyszerű és aranyos, örülök, hogy ez is csatlakozott az ugyanilyen pirosító-/highlighter és púderecseteimhez. Minőségügyileg mostanában egyre jobban odateszi magát az essence.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

nellik

2019. március 15.

Sokkal könnyebb ezzel kontúrozni, mint egy kerekebb ecsettel. Én por állagú bronzosítókhoz használom. Az ára is szuper, megéri megvenni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

Zsan31

2018. március 10.

Ritkán kontúrozok, de nem tudtam ott hagyni a boltban. Az ára 3,45 €. Tetszik, hogy rövid és lapított jellegű. Könnyű a kontúrt meghúzni vele, sőt inkább az élesebb bronzosításhoz használom. Por és krém állagú termék is jól eldolgozható vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.