Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. április 10.

2012 januári trendkiadás

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

LadyLatte

2015. január 28.

Nagyon nagyon szerettem :) szép volt a színe, de az egész kollekciót imádtam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

Nagyon nagyon szerettem :) szép volt a színe, de az egész kollekciót imádtam :(

OAdrienn

2013. december 20.

Nagyon pigmentált, tartós termék. Tetszik a csomagolása is, bár nem a legstrapabíróbb, de ezért az árért megbocsájtható. Nem porzik és könnyű egyenletesen eldolgozni. Ez az egyetlen narancsos árnyalatú pirosítóm, így nagy becsben van tartva. Szerintem nyáron, napbarnított bőrön mutat kifejezetten szépen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 20.

x.aniko.x88

2012. szeptember 29.

Az egyik legpigmentáltabb termék az essence-nek. Szép szín, tartós és jól el lehet dolgozni. Nagyon megszerettem. Kár, hogy limitált volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

Adrienn

2012. augusztus 7.

Szép barackos szín, jó pigmentáltság és még olcsó is volt. Mi kell még? Én nagyon megszerettem. Kár, hogy már nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Kmanci

2012. július 15.

Kár, hogy limitált volt. Bár még nagyon sok van belőle, de ha elfogy, akkor nem tudom, mikor találok ennyire szép narancsos pirosítót. Jól pigmentált, de jól lehet építeni, nem lehet vele elsőre bohóc arcot csinálni. Főleg őszre ez egy tökéletes pirosító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.

natalia.horvath

2012. március 1.

Nagyon szeretem ezt a pirosítót.Elég egy nagyon kicsit belemártani az ecsetet, annyira jól pigmentált.A tartósságával is elégedett vagyok.Diszkréten csillog, ragyogást ad az orcáknak.Amióta megvettem,szinte csak ezt használom.
Ráadásul nagyon olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 1.

Ráadásul nagyon olcsó is.

angeltear

2012. február 4.

A csomagolás elég gagyira sikeredett, de meg vagyok vele elégedve, olcsó és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

Calo(z)

2012. február 1.

Ha valaki tartós, olcsó narancssárga pirosítóra vágyik, annak ez a termék egy jó opció lehet. A csomagolás hagy kívánnivalókat maga után, de az olcsó ár talán ezt picit feledteti. Részletek és színminta: http://kezelese.hu/2012/01/21/essence-%e2%80%93-legends-of-the-sky-pirosito-teszt/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 1.