Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,67 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Kiszerelés:   2,67 g

2017-es áprilisi-májusi limitált trendkiadás

Nude, barna és rosé árnyalatú concealer paletta a sima arcbőrért, még akkor is ha áttáncoltad az éjszakát!

01 A Piece of Peace változatban kapható

tsolya

2017. augusztus 13.

Tetszett ezeknek a limitált kollekciós daraboknak a csomagolása, és őszintén megmondom, leginkább ez vonzott. A rúzsokat nézegettem, de nem fogott meg egyik színe sem, így letettem erről a kollekcióról. Most pár napja voltam egy müllerben, és megtaláltam pár megmaradt darabot leértékelve. Nézegettem ezt a kis palettát, hogy milyen jó lenne. Színkorrekciót eddig csak a catrice palettájával próbálkoztam, és az nem fogott meg, de úgy voltam vele, hogy adok neki még egy esélyt. 345forintért szereztem be, és eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Abszolút nem bántam meg. A rózsaszín szín csodás a szemek alá, a másik barnás árnyalat is tökéletesen alkalmazható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.