Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. július 11.

Krémesből púderessé váló textúrájú, 4 árnyalatú ajakpaletta.

3 változatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Kittyki

2019. június 17.

Leértékelve vettem. Csak egy színt használok belőle, azt is ritkán. Csúnyán kopik, nehéz felkenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Kitty1234

2018. augusztus 30.

Nemrég leértékelve vettem. Nagyon ritkán használok rúzst, akkor is a lehető legtermészetesebb hatásút. Az ára miatt úgy gondoltam, megéri kipróbálni. Nekem nagyon bevált. A színei rajtam rendkívül természetesen hatnak. Kellemes (kissé talán túl édeskés) az ízük, ami egy kissé zavaró, főleg, mert rajtam eléggé tartósak alapozó, és egyéb trükkök nélkül is. De ezt leszámítva jó szívvel tudom mindenkinek ajánlani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Mesike91

2018. június 20.

Ez is olyan, hogy rákattantam, megvettem, és sosem fogom használni. Két szín minimum felejtős. Egyből lekopik, darabkás lesz a számon. Ujjal felviszem, de már le is jött kb. Az íze se jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

chocolategirl

2018. május 28.

Nem a legegyszerűbb felvinni, és csak a mattok bírják sokáig, de nagyon szép színek. Alá szoktam tenni egy réteg ajakápolót és akkor tovább bírja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

sprefectesse

2017. december 22.

Kicsit meglepő, hogy felkenve mennyire másak a színei, mint a palettában, viszont kellemes viselet és tartós is.
Az egyetlen hátránya számomra, hogy szépen akkor lehet eldolgozni, ha az ujjammal viszem fel, így viszont szinte lehetetlen normális kontúrt elérni, trükközni kell, hogy először ecsettel megrajzolom, aztán szuper-óvatosan ellapogatom, hogy ne legyen csíkos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 22.

porc3lain

2017. december 8.

Nos, úgy tűnik, az első hozzászóló vagyok. Szerintem ez egy jó kis termék, viszonylag tartós, van benne matt, és fényes is, a színek akár egymással is kombinálhatóak. A kedvencem nem lett, mert szárítja a számat kissé, és felvinni sem a legegyszerűbb, de nem rossz befektetés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 8.