Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. május 13.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

2017-es limitált áprilisi-májusi trendkiadás

Ideális folyékony és krémes sminktermékek felviteléhez, eldolgozásához.

kocsissbrigi

2017. október 22.

Én egyébként nem szeretem az ilyen lapos típusú alapozó ecseteket (de ez csak személyes preferencia) de ezt én pl arcmaszkok felviteléhez használom és imádom. Olcsó, szép, nem hullik, jól tisztítható, mi kell még?:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.