Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. május 13.

Kiszerelés:   3 db
Kategória:   Ecsetek

2017-es limitált áprilisi-májusi trendkiadás

Kiváló segítségek kontúr és a krémesebb sminktermékek felviteléhez és eldolgozásához.

lzsoficim

2018. február 12.

Én ezt komolyan nem értem. Nagy lelkesedéssel vettem meg, de HASZNÁLHATATLAN.
hiába folyatom ráa vízet, semmit nem szív magába, nem dagad meg,nem lesz puha.
Kukába az összessel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

Én ezt komolyan nem értem. Nagy lelkesedéssel vettem meg, de HASZNÁLHATATLAN.
hiába folyatom ráa vízet, semmit nem szív magába, nem dagad meg,nem lesz puha.
Kukába az összessel.

csikosribizli

2018. február 5.

Sokáig tartogattam, nem tudtam,mit kezdjek vele aztán krémes/folyékony highlighterhez és szemhéjalapozóhoz kezdtem használni. Nagyon szuper, hogy könnyen fel tudom venni apró tégelyből a terméket és szépen el tudom oszlatni. Ebből kiindulva jó lehet szem alá, korrektorhoz is, de arra egyelőre a normál méretű szivacsokat használom. Szerintem azért a pénzért megérte, egy ideig nem is lesz szükségem másra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

coffelove

2017. június 29.

Én nem vagyok igazán elégedett. Nagy szivacs rajongó vagyok, így rengeteg mindent próbáltam, vagyis tapasztalatból mondom, hogy semmi extra, sőt... Azt gondolom, bár sehol nem találtam erről infót, hogy szárazon kell használni, ugyanis ha bevizezed akkor nem nő meg a mérete. Így viszont csak felszívja a terméket, és gyakorlatilag haszontalan. Nagyon ritkán használom már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 29.

sflora00

2017. május 19.

Szemem ala es highlighterhez hasznalom, iszonyat jo kis termek az arahoz kepest! Az eredeti beauty blenderem minoseget kozeliti meg, mindenkinek ajanlom. Konnyu tisztitani es nem szippantja fel az egesz termeket az arcomrol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.