Essence

Ár:   549 Ft és 749 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. július 19.

Ár:   549 Ft és 749 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Egyéb

A márka 15. évfordulójára kiadott limitált kollekció része

"A 4-színű és 8-színű palettát személyre szabhatod kedvenc színeiddel, köszönhetően a klikk mechanizmusnak. Csak rázd meg a színes gyöngyökkel díszített palettát és kész is a saját party mixed!"

Siculus

2019. május 24.

imádom, kár, hogy limitált kiadás volt, anno beszereztem belőle 2 darabot a nagyobbikból, abból 1 teljesen megvan töltve(éljen a 150 ft-os leértékelt Essence szemfesték). maga a paletta megbízható, mert iszonyat masszív, viszont én hiányolom belőle a tükröt. illetve ez lehet, hogy egyéni szocprobléma de én utálom, hogy az Essence márpedig lázad, a szemfestékei nem akkorák, mint az "univerzálisan elfogadott" és nem használhatóak sima mágneses palettában.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

Amari

2018. május 28.

A paletta maga nagyon tetszett, és az ötlet is nagyon vonzott, hogy arc és szemhéj púdereket is tartsak benne, és állítsam össze a saját palettám, de nem sikerült még megtölteni (a nagyobbat). Valahogy nem hoznak lázba a színek, amiket ide lehetne rakni. A paletta maga jó minőségű, nagyon szórakoztatóak a kis golyók a fedelében.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

vador

2018. április 22.

Én se tudtam még megtölteni (pedig a kisebb van meg), de erről nem a paletta tehet, abban nincs hiba.
Sokkal jobb minőség, mint az állandó kollekciós darab, minőségibb műanyag, jobb zsanérozás, és ami nagyon fontos: a gyöngyök kitűnő szórakozást nyújtanak a magamfajta egyszerűbb lelkeknek.
Szívből remélem, hogy bővül/újul a belevalók kollekciója, mert a koncepciót nagyon támogatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

viki0322

2018. február 8.

Volt nekem sima is ebből a palettából. De azt elpasszoltam ez maradt benne 2 limitált színnel és 2 állandóval. Bohóckodni tökéletes de valahogy nem nyúlok érte :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Alexia

2018. február 1.

Nagyon tetszik maga az ötlet is, illetve a képen látható limitált kiadás különösen megtetszett.
Sajnos kevés olyan belevaló dolgot találtam, ami tetszik is, de emiatt a paletta értékéből nem vonok le. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

pandahapci

2018. január 27.

Megtetszett. Megvettem. Megbántam...Azóta is egy highlighter van benne sajnos. Egyszerűen nem tetszik a többi árnyalat/ vagy már van olyan színem sokkal jobb palettában és felesleges megvennem a belevalókat. Az ötlet szupercuki, csak én voltam a balga, hogy a legnagyobb kiszerelésűt vettem meg magamnak :/ A tükröt hiányolom belőle még, talán akkor jobban erőlködnék hogy egy naprakész palettát varázsoljak belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

szabina971

2017. november 24.

Ez a paletta szerelem első látásra dolog volt :D
Sokáig nézegettem és egy ideig türtőztettem magam ,hogy meg vegyem-e, de aztán nem tudtam neki ellenállni.
A kisebbet vettem meg ás meg is töltöttem a színekkel.
3 szín nagyon jó belőle ami azt illeti könnyen eldolgozható, nem porzik, nem kúszik el a szememről stb..
A negyedik szín egy csillámos fehér szín volt ami viszont borzasztó >< porzik nem bírom eldolgozni se .:S
igazából a doboz a lényeg ,nagyon jól néz ki a doboz és a színek se esnek ki belőle ami külön jó dolog*.*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 24.

Ez a paletta szerelem első látásra dolog volt :D
A kisebbet vettem meg ás meg is töltöttem a színekkel.

szilvasitimea

2017. szeptember 27.

Nagyon nagyon tetszik a designja, imádom, hiper cuki. És a bele valókat is nagyon szeretem :) <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Csipetke

2017. szeptember 25.

Nem volt kérdés mikor megláttam, hogy kell :) Nagyon tetszik benne az a sok kis színes izé. Szeretem mozgatni és nézni ahogy mozognak :) A kicsit vettem meg, hogy biztos elférjen a táskámba és annyi sminket nem szoktam magammal hurcolászni. Persze azért tele tettem minden földi jóval. Amit hiányolok belőle ha már hordozható az egy kis tükör. De ettől függetlenül szuper cucc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

aranyiviki

2017. augusztus 3.

Amióta megvan, egyetlenegy szemhéjpúder volt benne. Nem igazán szoktam szemsminket készíteni, de nekem ilyen kellett, nem bírtam ellenállni, egyszerűen gyönyörű

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.