Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 8.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Az ecset sík felülete tökéletes a krémes és folyékony textúrákhoz, legyen szó alapozóról, bronzosítóról, pirosítóról vagy arckrémről.

virumiru

2020. július 21.

nem vártam túl sokat tőle, de elégedett vagyok. nehezebb alapozókkal hajlamos csíkozni, de én medium fedésnél ritkán használok erősebbet így belefér. 2x mostam ki eddig, először egy-két szál kihullott, de másodszorra már egy sem:) kíváncsi vagyok meddig fogja tartani magát, de eddig ár érték arányban 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

mlrgreta

2020. július 7.

Számomra annyira nem vált be,nekem eléggé csíkoz és kicsit keményebb is mint amilyenre én számítottam. De adok neki még egy esélyt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

bucieli

2020. január 15.

Szeretek vele alapozót eldolgozni, kicsit csíkoz, de nem zavaró :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 15.

Szeretek vele alapozót eldolgozni, kicsit csíkoz, de nem zavaró :)

vivitrius

2019. november 21.

Alapozó ecsetet kerestem, lehetőleg tömöttet. Őt ajánlották. Az ára és tömöttsége rendben van, de szálak lógnak ki belőle és valahogy rendezetlen hatást kelt. Használat közben hullanak a "szőrei". Az alapozót szépen, csíkmentesen tudtam felvinni, de pl a Jessup ecseteimhez képest gáz. El fogom használni, de nem újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

TimyeK

2019. október 12.

Nagyon jó kis ecset, ismét nem csalódtam az Essence-ben. Tömött, puha, nem csíkoz, szép természetes hatás érhető el vele. Mosása kissé nehézkes, de a tömött ecsetek márcsak ilyenek. Nagyon tetszik ez az új, letisztult-rosegold design. Beszereztem a kollekció több darabját is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

bgabryellla

2019. augusztus 19.

Lehet én fogtam ki selejtes darabot, de annyira szúr a az ecset használat közben, hogy sajnos emiatt nem szívesen nyúlok hozzá. Ráadásul nekem ez már a “túl tömött” kategória, nem is dolgozza el szépen az alapozót.. pedig szerettem volna szeretni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Szamesz

2019. május 5.

Nagyon nagyon jó :) nem csíkoz szépen ellehet vele dolgozni az alapozót. Én németbe vettem kint a müllerben, itthon is gondolom ott lehet! Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

Hene

2019. április 15.

Feltem tole, hogy tul olcso.. nem sok remenyt fuztem hozza, de iszonyu kellemes csalodas!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

ifju15

2018. november 15.

Első normális alapozó ecsetem, nagyon szeretem, szépen el lehet oszlatni vele az alapozót csíkozás nélkül. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

marshmallow0322

2018. október 17.

Nekem kezdőként ilyen kis nyomi normál lapos alapozóecsetem volt, ami kb annyira jó, hogy felvigyek egy arcpakolást (senkit sem akarok leszólni, aki ezt a fajtát használja alapozó eldolgozására). Gyorsan lecsaptam egy példányra a helyi Müllerben, mert nem tudtam, hogy meddig lesznek a polcokon(ez június elején volt). Nyáron nem használtam alapozót, de mióta suli van, minden nap használom, és nagyon elégedett vagyok vele. Kétszer mostam ki, és egyelőre nem hullik a szőre😊 Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 17.