Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 19.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Puha, latexmentes sminkszivacs folyékony sminktermékek felviteléhez és "baking" technikához.

draculina

2019. május 15.

Update: fél éve van meg, nem tudom mi az oka de az alján és az oldalán teljesen eltűnt a színe és halvány sárga színe lett. Úgy néz ki mintha az alapozó kioldotta volna a színét 🤔

Elég kemény szivacs de legalább nem szívja fel az összes terméket. Teszi a dolgát, egyenletesen eloszlatja az alapozót és a vágott részével lehet bake-elni. Nem a legrosszabb amit valaha próbáltam, de nem is a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

Lina14

2018. augusztus 20.

az anyaga nagyon kellemes, tömör szivacs anyag, jól felvesz vizet de szépen ki is lehet nyomkodni, szóval nem lesz túl nedves. a gondom vele, hogy rettenetesen kemény és tömör, nem olyan puha mint amikhez szokva vagyok, s egy pár próbámba beletelt mire megszoktam. amúgy nagyon szépen eloszlatja a sminket, nem szív fel olyan sokat. mosni sem kifejezetten nehéz. bake-hez nem használom, mert olyat már nem csinálok, de alapozó, korrektor és egyéb krémtermékekhez nagyon jól lehet használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 20.