Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. október 22.

2012 március-áprilisi trendkiadás.

sztami

2014. március 1.

Nemrég találtam rá a rég elfeledett smink cuccaim között. Pirosítóként az egyetlen Bourjois pirosítómat használom, de gondoltam kipróbálom, ha már rátaláltam. A színe nem rossz, de nekem rettenetesen csillog, amit pirosítóknál nem igazán szeretek. Mondjuk ez csak az én "bajom" lehet ezzel a pirosítóval, ugyanis még rá is van írva, hogy enyhén csillog. Szóval nem rossz ez, de maradok a jó öreg Bourjois pirosítómnál. Tartósságról meg egyébként se tudok még nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

dorkácska

2014. február 20.

Nekem már lassan két éve van meg, az első pirosítómként vettem. Használtam közben más termékeket is, de mindig visszatérek ehhez. Nagyon szeretem a szinét, olyan rózsás-barackos árnyalatnak írnám le, van benne egy kis csillogás amitől csak még természetesebbnek hat. Egy ideig úgy gondoltam, hogy nem elég pigmentált kicsit megkapargattam a tetejét és azóta tökéletes. A reggeli rohanásban is feltudom dobni, mert nagyon könnyű a felvitele. Ja és ami talán a legjobb benne, hogy minden évszakban megállja a helyét !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 20.

OAdrienn

2013. december 20.

Nem a legjobban pigmentált, de szép színű pirosító. Én is közepesen tartósnak mondanám. Viszont olcsó és nagy mennyiséget kapunk a pénzünkért. Mellesleg tényleg természetes hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 20.

dorisan03

2013. november 22.

Ez az egyetlen lilás árnyalatú pirosítóm, és nagyon szeretem. Tartós, szép színe van, szóval ötös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

Yubiri

2013. augusztus 20.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Folyamatosan használom, és alig fogyott belőle az elmúlt 1 év alatt. Kevés is elég belőle. Jól pigmentált, reggeltől estig is megmarad a színe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Gituka

2013. május 15.

Én kb egy éve vásároltam és még semmi kopás nincs a kis tégelybe, nagyon tartós ,egy kevés is elég belőle.Nekem kedvencem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

nita86

2013. január 10.

Nekem bejött, én nagyon szeretem. Szép a színe, közepesen tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

Nekem bejött, én nagyon szeretem. Szép a színe, közepesen tartós.

DittyCat

2012. október 18.

Nagyon szép színű rózsaszín, igazán üde hatást kelt ezzel a kis csillogással. Azért vettem meg, mert nem matt és nem barnás. Nincs vele baj, a mennyisége is elég szép (7 gr).
Update: tulajdonképpen már mindegy, mert nem gyártják, így senki nem fogja már megvenni, de azért leírom. A tetején lett valami kemény réteg, ami miatt csak úgy tudom felvenni a színt, ha megkapirgálom. Ez nem jó dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 18.

radioaktiva

2012. augusztus 30.

Régóta kerestem a tökéletes pirosítót. Vele már szemeztem egy ideje, de nem mertem megvenni, mert a teszter nem győzött meg. Aztán pár napja egy DM-ben a 300 ft-os dobozban még csücsült két darab, gondoltam ennyit megér. Nos, most már tudom: teljes áron is megérte volna megvennem, mert számomra ő a tökéletes ! Nem lehet vele bohócarcot csinálni, szép fénye van, de a színe diszkrét és üde hatást kelt. Meglepően tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

RozaVonT

2012. július 21.

Akciósan szereztem be én is egy pár hete.Ár-érték arányban szerintem megfelelő.Szerintem is természetes hatást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 21.