Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. október 22.

2012 március-áprilisi trendkiadás.

MikesneBetti

2014. október 13.

A rózsaszínes szürkés árnylatban használom. Tartós, gyönyörű, csillámos, imádom! Ha kicsit ügyeskedek vele, még árnyalni is tudom önmagával. :) Pink Gold árnyalatú Color Tattoo fölé szoktam használni, ők ketten nálam elválaszthatatlan barátok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

romanalexandra.1995

2014. március 30.

szép színe van és jól csillog de semmi extra...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 30.

szép színe van és jól csillog de semmi extra...

Bexxx

2014. január 30.

Alappal nagyon tartós, jól pigmentált, olcsó, és gyönyörű színük van.. Imádom, veszek még ha elfogy :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

mercivagyok

2013. október 21.

szerintem szép :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 21.

szerintem szép :)

pajeri

2013. szeptember 22.

szépek a színek, alappal tartósak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

szépek a színek, alappal tartósak is.

kaibasdorina

2012. szeptember 15.

Nagyon szép szine van a 02 árnyalatnak

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

Nagyon szép szine van a 02 árnyalatnak

Epres

2012. július 22.

300-ért a zöldes arany árnyalat jött velem. Érdekes színe van. Nagyon megszerettem. Bár maga az ötlet nem nyűgözött le de a színek miatt megéri :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

fenvik

2012. július 11.

Én is akciósan vettem meg a rózsaszínes árnyalatot. Már régóta szemeztem vele, de mindig ott hagytam, mert a teszter kipróbálva úgy láttam, hogy "úgyis olyan szürkés felkenve, nem is látszódik benne rózsaszín". de örülök neki, hogy megvettem. érdekesen márványos, metálos, fényes szemhéjfesték. Igaz a rózsaszín egyáltalán nem látszik, de nagyon szép nappali füstös szemeket lehet vele csinálni. 300ért nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

Garu

2012. július 7.

Névnapomra a 01-est kaptam meg, én imádom, legkedvesebb szemhéjpúderem :) Mondjuk hónapok óta mindig próbálgatom a tesztereket, de végre enyém lett az egyik, az arany miatt hú... nagyon gyönyörű a végeredmény, teljesen magában is fantasztikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

yvie

2012. június 30.

Én is a 02 es árnyalatot vettem meg 299ért, a 01 árnyalatot szerettem volna, de az már nem volt., mivel még ilyen szemhéjpúderem nincs , gondoltam ennyi pénzért kipróbálom, de a teljes árat nem adtam volna ki érte. Rajtam Zöldes-barna színe van, nedvesen jobban tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 30.