Essence Melting For Ice Cream Lip Balm Nourishing Lip Balm for a Soft Pink Finish

Essence

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naomi26, Módosítva: 2023. július 18.

Kategória:   Sminkek szájra

Tápláló ajakbalzsam a lágy rózsaszín hatásért. Vegán termék.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

kalmaniki

2023. július 21.

Irtócuki, ezért vettem meg természetesen. Színt nem ad az ajkaknak csak egy kis fényt, valamennyire hidratál is. Kellemes az illata. Nálam irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 21.

Naomi26

2023. július 14.

Megvettem , mert nagyon cuki, de már másnapi használatnál akkora dudor lett a felső ajkamon tőle, hogy egyből az összetevő listát kezdtem nézegetni, mire vagyok ennyire allergiás, eddig csak a mentolos rúzs szúrt ki velem így. Remélem másnak jobb élménye lesz vele. Nálam úgy néz ki csak dísz lesz.Kap három csillagot mert aranyos nyárias a dizájn és finom az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Napraforgómagolajból kivont el nem szappanosítható lipidek, melyek ellenállnak a szappankészítés során fellépő kémiai reakciónak. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevő gyártójának információi szerint hosszantaró hidratációt biztostó, védőréteget erősítő (lipidpótló) és nyugtató hatású hatóanyag.