Essence

Ár:   1249 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1249-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. július 11.

Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1249

Extrém, csillogó ajakszínező 6 árnyalatban.

Ár: 1249 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1180 , Eladó: Akciosillat.hu
Ingyenes Budapesti átvétel a WestEnd City Center-ben. Szállítás 590 Ft-tól

Enszi

2018. április 20.

Nekem a lila van meg belőle. A színét imádom, de tartósságát tekintve nem igazán vagyok megelégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

darmlilla

2018. március 16.

A kék van meg belőle és imádom. Bár lehetne tartósabb, de az állaga és a színe nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

Csillamkecske

Korcsoport: < 18
2017. december 11.

Nekem a rózsaszin van meg nagyon szép a szine az a baj hogy nagyon kenődik és nem tartós de ha nem eszek akkor kibirja 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 11.

rocksteadycat

2017. november 4.

A kéket vettem meg, zseniális színe van! :) Nagyon krémes, könnyen felvihető, nagyon finom illata és íze van!
Sajnos hamar kopik, sokszor kell utánaigazítani, de tényleg gyönyörű. Ha kicsit olcsóbb lenne, kaphatna 5 csillagot is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.