Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. október 27.

A többszínű pirosító bársonyos textúrája mesés színátmenettel változik narancsról rózsaszínre, hogy méginkább kiemelje az elragadó tekinteted bárhol is járj -a tengerparton vagy akár az utcán.

01 dates on skates árnyalatban kapható.

Glara

2012. november 9.

Nyáron csak ezt a pirosítót használtam, lebarnult bőrön valami isteni! A narancs felét magában, vagy az egészet keverve használom, nagyon szeretem, igazi kis nyári pír. Nem kimondottan tartós, porzik is kicsit, de elnézem neki. Én nem tapasztaltam csillámlást vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 9.

adra

2012. szeptember 25.

Az egész Miami kollekcióban minden darab most 299 ft a Móricz Zsigmond körtéri Rossmanban, volt még pirosító, szemhéjpúderek, lakk és ajakápoló is. Én ezt a pirosítót vettem meg, annyira szép színe volt és hát ennyiért meg.. főleg.. A csomagolása kis gagyi, de a színek! Annyira szép! Vigyázni kell vele, a bohóc/debil-effekt tényleg könnyen elérhető vele, de legalább ad valami színt világos bőrre is :) Porol egy kicsit és viszonylag gyorsan fogy, de a színe kárpótol. A tartóssága nem egy nagy kaland, olyan 3-4 órát bír, de ennyiért ugye mit is várhatnánk.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

esztii.

2012. augusztus 25.

Már a promólépek alapján tudtam, hogy ez nekem kell, de el nem tudom mondani meddig kerestem ezt a pirosítót! Néztem először dmben, rossmannban, müllerben, de sem a balatonon, sem Debrecenben nem találtam, na de ma bementem a debreceni főteri rossmannba és elhoztam az utolsó darabot:)) Meseszép már a dobozban is, és akár 4 különböző szín is kihozható belőle. Én személy szerint egyetlen egy csillámot sem látok benne, se bent, se kint. Nagyon pigmentált, vigyázni kell vele, jó sokáig bírni fogja:)) Mivel még csak ma vettem tartósságáról nem tudok nyilatkozni, de később majd updatelek. Addig is 5* jár neki, mert teljes a szerelem;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

Kispitypang

2012. augusztus 6.

Őszintén megmondom, nem akartam megvenni ezt a pirosítót! A promóképek alapján egyáltalán nem tetszett, azt gondoltam úgysem lesz olyan élénk a színe, mint a képeken, plusz nekem a rózsaszín amúgy sem áll jól, narancsszínű pirosítóm meg már van. Éppen csak beugrottam ma a Rossmannba, hogy megnézzem elkezdték-e az Essence cuccok kiárusítását (még nem :( , és akkor láttam meg ezt a kollekciót. Maga a mkollekció, mint mondtam, már a képeken sem fogott meg, de azért nem állhattam meg, hogy kicsit bele ne másszak a teszterekbe. Amint belemásztam a pirosítóéba, egyből tudtam, hogy KELL!
Annyira szépen el lehetett dolgozni a kézfejemen, semmi durva átmenet, vagy foltosság, és a színe... a színe pedig rajtam valami gyönyörű halvány téglaszín, egy kis mályvás beütéssel. Nem is gondoltam volna, hogy a rózsaszín és a narancs ilyen színt ad majd ki összekeverve. A pigmentáltsága pedig kifejezetten jónak tűnt.
A csomagolása ugyan kicsit gagyi, de 800ft-ért nem is várok többet, úgysem az én korosztályom a célközönség. Szóval egyből tudtam, hogy kell, bele a kosárba, fizetek, és boldogan bandukolok haza, amikor is lenéztem a kezemre... Hát úgy csillogtam mint egy diszkógömb! Az egész kézfejemen, ahol eldolgoztam a pirosítót. Ami azért érdekes, mert bent az üzletben kifejezetten mattnak tűnt, még meg is jegyeztem, hogy milyen szép kis matt, téglaszín pirosító. (Feltűnt, mert a Catrice hasonló átmenetes pirosítójával pont az volt a bajom korábban, hogy maximum highlighternek tudtam volna csak használni.) Nah szóval tinédzserkoromat és egy vámpírt megszégyenítő módon csillogtam, de nem ám olyan halványan fényes módon, hanem kifejezetten mintha nagyon finom szemcsés csillámporral kentem volna be magam.
Hogy megbizonyosodjak róla, hogy bent tényleg matt, ezért amint hazaértem egyből kentem is fel. Valóban nagyon szépen eldolgozható, de a pigmentáltsága miatt, nekem elsőre sikerült igencsak bohócosra ffesteni vele magam. Világos bőrűek vigyázzanak! Miután leszedtem a felesleget, egy nagyon szép mélyvás-téglaszínes pírt kaptam, ami benti fényben határozottan mattnak tűnik.
Értékelés: 4* - hát így egy használat alapján, úgy hogy a tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, egy 4-t ajánlok meg neki. Nem gondoltam volna, hogy ennyire tetszeni fog ez a szín, sőt azt sem, hogy ilyen színe lesz. A pigmentáltságe kifejezetten jó, bár szerintem nagyon világos bőrön vigyázni kell vele, egyébként pedig egy nagyon univerzális kis színt sikerült összehozni. Egy pontot azonban mindenképp le kell vonnom tőle, a tinidiszkót megszégyenítő mennyiségű csillámért. Az biztos, hogy én inkább majd ősszel/télen használom, akkor remélem kevésbé lesz feltűnő, ahogy csillog a napfényben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

rosa.love

2012. augusztus 4.

Ha ma nem találtátok már a Westendben, az azért volt, mert megvettem az utolsó darabot:P...Nagyon-nagyon tetszik a kivitelezése és a színe, eddig leginkább rózsaszín pirosítót használtam, de ez a narancssárgás árnyalat nagyon feldobta a sminkemet! Az állaga és a tartóssága is megfelelő. Egy igazi augusztusi must have, tessék kiélvezni az utolsó nyári hónapot ilyen színpompás sminkekkel!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 4.