Essence

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   12,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 2.

Kiszerelés:   12,6 g
Kategória:   Sminkek

Sokoldalú paletta arcra, szemekre és ajkakra. 9 színt tartalmaz, melyek egyénileg is alkalmazhatók, vagy tetszés szerint mixelhetők a "keverési zónában".
A krémes textúra felvitelkor púderessé alakul át.

Ziggytwig

2018. szeptember 3.

Nekem bejön! Jó színek vannak benne. Nem szabad alá alapozni semmit, úgy megmarad:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

anna22

2018. június 17.

Sajnálom, de ez csuklyás(vagy nem, de egymáson fekvő) szemhéjra nem való, arcra nemtom hogyan tudnám elhasználni, és megbántam.
Ugyanis nem lesz mindig púderes. A számon - ahol pont nem kéne - ott az lett ,a szememen, ahol meg éppen annak kéne, ott meg maradt krémes, és borzalmas.... -.- Sajnálom, tetszett az ötlet. :'( Akinek a szemhéja nem fekszik egymáson, annak jó lehet, de ahh. :/ Rúzsnak max. szájfénnyel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.