Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: vlilla0522, Módosítva: 2013. február 12.

Kategória:   Egyéb

Készíts 3D hatású manikűrt ezzel a két díszítő csomaggal: strasszkövek, kisebb és nagyobb glitterek, pelyhek alkotják a csomagot. 2 színben kapható: ezüst és arany.

Cu2tka-baba

2014. március 26.

Én akciósan 200 Ft-ért vettem arany kiszerelésben. Géllakk díszítésére használtam és nem jó... a fedőbe tettem ugyan de így is elszíntelenedett az a kis szegecs szerű pötty konkrétan citromsárga lett a teteje... ennyiért nem rossz mert a tokja tetszik, de 900 ftot az életben nem adnék ki érte:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 26.

csevelin96

2014. február 18.

Kiárusítva vettem... az eredeti ára nevetséges volt, ezért a mennyiségért:D A csomagolása elég béna, de glitterekkel nincs gondom, átraktam őket egy kis tégelybe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

kbeata87

2013. október 27.

Megvettem...de minek?! Ahhoz képest, h mekkora mennyiség, nagyon drága...és ez a csomagolás...a negyede kiszóródott kibontáskor, meg alapból bele voltak potyogva a tokba...soha többet! Ja és a rombusz alakú csillámok minősége is kifogásolható, több hibás darab is van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

Rony

2013. szeptember 25.

Én 349 Ft-ért vettem, mert ki volt árusítva. Ezüst színben van meg, és azt kell mondanom, hogy elégedett vagyok vele. A kisebb csillámokat használtam eddig még, de nem fogyott sok belőlük. Én a használat után vissza zárom a zacskóba és nem potyog, nem hullik ki belőle. Nagyon szépen csillognak, jó minőségű csillámok. Eredeti áron én sem vásároltam volna meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.