Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: vlilla0522, Módosítva: 2020. november 9.

Kategória:   Egyéb

4 mintában kapható mágnesek.

• fancy edge
  • cute star
  • cool wave
  • magic stripes

Femi

2015. június 14.

Sosem tudom igazán jól használni ezeket a mágneseket. Valamelyik körmömnél nagyon jól kijön a minta, valamelyiknél viszont egyáltalán nem. Nem tudom, hogy az én hibám, vagy a lakk hibája, vagy a mágnes hibája.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

starflo

2015. március 3.

180 Ft-ért vettem leárazva a csillag mintát. Sajnos közel van a minta a körömágyvég tartóhoz, így nem a köröm közepén lesz a minta, de így is szép a végeredmény. Először könnyen beleérintettem a lakkba, rá kell érezni a használatára, nem a legjobban megtervezett termék. Én a mágneses fedőlakkal használom, ahhoz, hogy szép mintát kapjunk, először meg kell várni míg teljesen megszárad a színes réteg és csak utána szabad a fedőlakkot felkenni, mivel a még nem teljesen száraz színes lakkrétegen valahogy nehezebben alakul ki a minta. Nem rossz termék, de macerás a használata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 3.

nemesfalvi.adel

2015. január 16.

Nekem nagyon bevált. Gyorsan működik, az eredmény is szép és nekem a kialakítással sincs gondom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

Oraculum

2014. március 12.

Nekem a régi fajták vannak meg, amik műanyag tartóban vannak, sokkal jobbak, mert neki tudom támasztani a körmöm végét és nem ér hozzá és fantasztikusan sikerülnek vékony réteg mágneses lakkal is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 12.

bdori

2014. január 29.

Épphogy látszik vele valami,de ahhoz is sokáig ott kell tartani. Meg lehet én vagyok a béna,de sokszor hozzáért a lakkhoz,így kezdhettem előről..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

Ágic@

2014. január 29.

A csillagos mágnes van meg, de nagyjából semmit nem ér. Az a baj vele, hogy szörnyen gyenge, még ha össze is jön valami minta, akkor is csak a köröm felső felénél látszik a csillag. Én mindig a claire's-es mágneses körömlakkom mágnesét használom, az remekül kialakítja a mintát az essence-es lakkokon is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

2014. január 8.

Használhatatlan, semmit nem csinált a lakkal, pedig vagy egy percig tartottam a körmöm felett, nagyon közel, éppen hogy nem ért a lakkhoz. Pénzkidobás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 8.

GothicBeauty Blog

2013. szeptember 12.

Nem olvastam el sajnos a véleményeket vásárlás előtt, és beneveztem egy csíkos változatra. Bár ne tettem volna. Konkrétan semmit nem csinált a mágneses lakkal, szóval fölösleges pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

anita

2013. július 10.

1x kipróbálni poén, de ha szép manikűrt szeretnél csinálni elég szenvedős. Egy egyszerű hűtőmágnest forgatva könnyebb szebb hatást elérni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

nyüsszentyű

2013. július 10.

Egy csillag alakú, és egy csíkos van meg ebből a kis mütyürből. A csillag alakúval az a tapasztalatom, hogy nagyon közel van a csillag forma a kis ívhez, amit a körömágyhoz kell illeszteni, így ha egy kicsit máshogy tesszük a körmünk fölé, csak egy csík fog látszódni a közepén. A csíkos viszont teszi a dolgát, ha nem mártogatom bele a frissen felkent lakkba. Szerintem nem sikerült a legpraktikusabbra, pedig az ötlet tetszene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.