Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: vlilla0522, Módosítva: 2013. február 12.

Kategória:   Egyéb

A mágneses toll vékony hegyének köszönhetően, észbontó mágneses hatásokat varázsolhatsz a körmeidre. Tartsd a mágneses tollat a még meg nem száradt nail art magnetics körömlakk felé és valósítsd meg, amit megálmodtál. Ezzel a tollal csak a fantáziád szab határt, legyen szó freestyle vagy pöttyözött mintákról. Praktikus, visszazárható csomagolásban.

Lisana

2015. július 17.

Kiárusításon vettem a Rossmannban. Szerintem jobb, mint a formás lapkák. Erősebb benne a másgnes, egyedibb mintákat lehet csinálni. Nekem eléggé bejött. (Saját lakkjával használtam)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

bandita

2013. november 30.

Ezzel a tollal szerettem volna mintázni a márka mágneses lakkjait, amiből én nagyon hülye, kettőt is vásároltam.
A toll mágnes-erőssége jó, mert a hűtőszekrény oldalára is úgy feltapadt, mint a pinty, de a lakkozott felülettel nem történt semmi, én meg ott tartok, hogy lábon hordom ki épp az agyvérzést.
Kentem a lakkot vékonyan, vastagon, dupla rétegben, mindenhogy. A mágnes vonzotta is a lakkot, púposodott, de dekoratív minta nem bírt keletkezni.
Felháborodva szemlélem a terméktájékoztató címkén az ábrát, ami egy ígéretes, márványozott hatású felületet, pöttyöcskéket ábrázol.
Update:
Kipróbáltam ezt a cerkát egy Avon mágneses lakkal is, értékelhetetlen eredménnyel jártam.
Viszont megfigyeltem valamit. A mágnes HEGYE, taszítja a vasat, és a tüske OLDALA vonzza. Ez okozza azt a furaságot, hogy a részecskék nem mintában rendeződnek, hanem a toll hegyétől jóval távolabb.
A kisérletsorozat abszolút lelombozott, a toll visszamegy a Rossmannba, én pedig jó darabig nem fogok mágneses lakkozást készíteni, az biztos.

Update2:
Szokásos reggeli mágnes-beszámolóm következik! :D
Neem, nem vittem vissza :)
Nekiültem szépen és egy harapófogóval kicsippentettem belőle a mágneshegyet, hogy megvizsgáljam, a tüske túlfele nem mutat-e ellentétes tulajdonságokat.
Nem éltem át katarzist a fordított pozícióból sem, így visszadugtam a foglalatba.
Az utolsó kisérlet azonban eredményre vezetett, a következőképp:

Egy nagyobb darab mágnesre ráhelyeztem a toll hegyét a vonzásnak megfelelően, és hosszasan fent hagytam.
Ettől a művelettől ez a kis tüske feltámadt, erősebbé vált.
Ezután két rétegben lakkoztam a mágneses lakkal. Az első réteget vékonyan vittem fel és hagytam megszáradni.
A második réteget esztétikus vastagságban, gazdagon kentem és egészen pontosan fél perc száradás után elkezdtem a toll hegyével mintázni.
Az eredmény lenyűgözött, és bár az előzőekben leírtaknak megfelelően viselkedett a toll (részben taszította a részecskéket) ezt a tulajdonságot kihasználva olyan ábrát sikerült vele készíteni, hogy legszívesebben azonnal feltöltöttem volna a sminkek közé! :)

Csillagok szórása bőkezűen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 30.

Update:

Update2:
Szokásos reggeli mágnes-beszámolóm következik! :D
Neem, nem vittem vissza :)
Az utolsó kisérlet azonban eredményre vezetett, a következőképp:

Ettől a művelettől ez a kis tüske feltámadt, erősebbé vált.

Csillagok szórása bőkezűen :)

Szappan&Bubii

2013. október 15.

Ehhez körömlakként természetesen egy mágneses körömlakkot használtam (gyönyörű burgundi szín ^^). Gyorsan kell vele dolgozni, én általában csíkos mintát szoktam vele csinálni a körmömre, abban a legjobb. :D Nem a leglátványosabb a végeredmény, de nekem tetszik. Ja, és miközben 'alkotok', a toll hegyére rátapad egy kis körömlakk, így minden használat után le kell mosni. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 15.

benkaszne

2013. október 2.

Nekem nem működik! És ráadásul a hegye is kiesett :-(
Valaki magyarázza már el, hogyan kell ezt használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 2.

Nekem nem működik! És ráadásul a hegye is kiesett :-(
Valaki magyarázza már el, hogyan kell ezt használni.

Anita19

2013. március 13.

Ilyen kell nekem is :) szerintem nagyon jó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

Ilyen kell nekem is :) szerintem nagyon jó :)