Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Regi108, az összetevőket feltöltötte: kiscsilli, Módosítva: 2013. december 11.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Vicuss

2014. január 23.

Sajnálom, hogy már nem gyártják. Nagyon szerettem: kicsit matt beütése volt, és tartóssá tette a lakkokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

viviendiamond91

2013. november 26.

3 napnál tovább nem bírta...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

3 napnál tovább nem bírta...

kukac

2013. október 11.

Update: Nagyon szeretem annak ellenére, hogy lassan szárad! Több nappal kitolta a körömfestést, most elég egy héten egyszer megcsinálnom a körmeimet, mert minden lakkon nagyon tartósnak bizonyult (még a nagyon gagyi H&M-es lakk is kibírt egy hetet) Biztos, hogy újra fogom venni, ha elfogy!

Lehet, hogy velem van a baj, de én nem tapasztaltam a gyors száradást. vagy lehet, hogy az alatta lévő lakk még nem volt teljesen megszáradva, de legalább 20 perc volt, mire teljesen megszáradt. Nekem ez nem probléma, mert filemzés közben szoktam körmöt festeni, csak fura, hogy rá is van írva, hogy gyorsan száradó és mégsem... A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 11.

WaterLily

2013. szeptember 9.

Soha ennyire nem vált még be fedőlakk, mint ez. 1 hét után csak azért kellett lemosnom a lakkot, mert látszott egy kis lenövés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

dorisz13

2013. május 29.

Gyorsan megszárad, nagyon jól fed és szuper tartós:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

Gyorsan megszárad, nagyon jól fed és szuper tartós:)

Natalka

2013. március 29.

Szuper fedőlakk, gyorsabban szárad, mint a másik (Rimmeles) fedőm. Nagyon szép fényt ad, és 4 napig biztosan fent marad a lakk a körmeimen. Nálam teljesíti, amit egy fedőlakktól elvárok.
Én megszerettem, de nem fogom újravenni, mert egyrészt kifutó termék (azért juthattam hozzá 350 ft-ért), másrészt a BTGN-re pályázom inkább :D

Frissítés: Nem tudom milyen gyorsan romlik meg egy fedőlakk, vagy változik, de mintha már nem olyan lenne, mint az első pár alkalommal. A minap reggel lakkoztam, meg is száradt gyorsan, dolgoztam, nem volt semmi baja. De aztán este lefeküdtem aludni, és másnap reggelre nyomatos lett az egész... Egy egész nap nem volt elég neki, h teljesen megszáradjon??? Ez így már nem olyan jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

timise

2013. március 20.

Dicsérettel illik kezdeni a kritikát, de bármennyire is szeretnék, nem tudok felsorolni ide semmit. Talán azt hogy gyorsan szárad, de ez nem ellensúlyozza, hogy maximum 2 nap után konkrétan az egészet körömlakkostul le tudom húzni a körmömről, egyáltalán nem tartós. Szép lassan elfogy, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 20.

micsii

2013. február 22.

Legnagyobb pozitívuma, hogy gyorsan szárad, de semmi más. A lakkok tartóssága határozottan nem a fedőlakk érdeme, abszolút nem teszi fényesebbé a színeket, ráadásul a saját Colour & Go termékeivel kritikán aluli párost alkotnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

viktoriacsoke

2013. február 18.

Szuper!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 18.

Szuper!!!!

Hajna

2013. január 31.

Ez az eddigi legjobb fedőlakk amit használtam. Tartós, fényes és gyorsan szárad. Mindent tud, amit egy fedőlakktól elvárhatunk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.