Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. december 12.

Kategória:   Sminkek szájra

Ezzel a fedő szájfénnyel teljesen egyedivé varázsolható az ajakrúzs színe.

3 árnyalatban kapható: fekete, ezüst vagy holografikus rózsaszín.

vador

2013. július 19.

A fekete Dramatize van meg, a Westendes Rossmannban 99 Ft-ért vesztegetik (akit érdekel, egész nagy kupac van még, ebből és az ezüstösből is) és hirtelen úgy éreztem, nem tudok nélküle élni. Az illata kész aromaterápia, tömény vaníliakrém. Szép fényes, a tartóssága átlagos. Mivel fedő szájfény, szerencsésebb lett volna a tubusos kiszerelés, így folyton összekenődik az applikátor, bár elismerem, ez a kémcsöves megoldás jól néz ki. A színe egy leheletnyit bordós-lilás beütésű fekete, ha alapos ajakápolózás után teszek fel egy cseppet, olyasmi kicsit, mint a Clinique Black honey-ja. Leginkább valószínűleg így fogom hordani, rúzs fölé picit extrém hétköznapra, de legalább lesz mit viselnem Jarboe koncertre.

Szerk.: Megvettem az egyeskét, a csillámosat is (Hypnotize), de konkrétan karcolnak a csillámok benne. Pedig amúgy szép lenne, csupa irizálás.

Szerk.2: A Dramatize nagyon a szívemhez nőtt azóta, mind magában, mind rúzs fölött, a vidám pipacspiros Catrice rúzsomból pl. olyan gyönyörű, mély, dekadens burgundit csinál, hogy az szinte fáj. Nagyon, nagyon fog hiányozni, ha elfogy, bánom, hogy nem vettem belőle többet. (Ha valaki tud hasonló színű szájfényt ajánlani, sikítson!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

Lilu

2013. június 6.

Imádom, szép a színe, finom az illata :3
99-re leárazva vettem az ezüstből egyet, és azóta a kedvenceim között van ^^
(Sőt, egyet még be is táraztam belőle)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 6.

Imádom, szép a színe, finom az illata :3
99-re leárazva vettem az ezüstből egyet, és azóta a kedvenceim között van ^^
(Sőt, egyet még be is táraztam belőle)

Black Fairy

2013. május 7.

Dramatize: finom illat, fantasztikus hatás, imádom! (és 300 Ft volt...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

Dramatize: finom illat, fantasztikus hatás, imádom! (és 300 Ft volt...)

ribizli

2013. január 20.

Hmm, annyit mondok, hogy érdekesek... :) Mostanában csak nude, és enyhe pinkes rúzsokat, szájfényeket használtam, aztán beruháztam a kiárusításon a sötét lilás, illetve az ezüst színűre, még szokom őket, de nem bánom, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

Szaszmancs

2012. október 23.

Szintén 02-es Glamourize van meg szintén potom 99 forintért és szerintem szuper jó! Isteni illata van és nagyon jó az állaga. Önmagában annyira nem jó,de nem is arra való. Ki kell kísérletezni,hogy milyen színű rúzson néz ki a legjobban, nekem tűzpirossal tetszett a leginkább,nagyon szép mályvaszínt csinál belőle. Számtalan lehetőség van ebben a kis szájfényben,de sajnos erre tényleg nem túl praktikus az applikátoros megoldás. Minden esetre nem panaszkodom, örülök,hogy a magaménak tudhatom, főleg, hogy majdnem ingyen volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 23.

biolumi

2012. október 18.

Csak a 02-es Glamourize árnyalat volt már a Rossmannban,ahol néztem,úgyhogy megvettem.99 Ft volt.
Borzasztó a színe,bár ebbe a pár Ft-ba nem halok bele...
Semmiképp nem veszem újra... Ez eltántorított a többi árnyalattól.
Az állaga,illata viszont szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

Borzasztó a színe,bár ebbe a pár Ft-ba nem halok bele...
Semmiképp nem veszem újra... Ez eltántorított a többi árnyalattól.
Az állaga,illata viszont szuper!

Angelgirl

2012. szeptember 22.

Én azt hiszem a középsőt (képen) vettem meg mikor bejött. Rózsaszín rúzs fölé nagyon jégkirálynős lett, imádom még most is :) Ha lenne megint, a feketét is megvenném :)

Update: megvan a fekete is :) ajakápolóra vittem fel, rózsaszínre, nagyon szép lett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

gabyca34

2012. szeptember 11.

Nekem a 03-as hypnotize árnyalat van meg, és nagyon jól néz ki. Magában próbáltam még, de gyönyörűek benne a csillámok, és így is tetszik a dolog, rúzs fölé még nem próbáltam, de szerintem ott is eszméletlen lesz :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

gothy

2012. augusztus 18.

Én a feketét vettem meg. Finom az illata. Többféle rúzsra kentem már, de önmagában is szép lett. Engem is zavar kicsit a hosszú applikátor, de meg lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Cs.Dóri

2012. május 19.

Nagyon szép fényt ad, mégcsak rózsaszín ajakápolóra kentem, de sokáig tart. A 03-ast vettem, de szerintem a többit is ki fogom próbálni!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 19.