Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: diaziana, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Szépítő eszközök

Csipetke

2018. augusztus 13.

Megvettem de valamiért sokáig a fiókomban állt. Aztán így a nyáron előjöttek a kisméretű táskáim és kellett bele kis tükör. Aztán megtaláltam és örültem neki így beledobtam a táskámba. Utazáshoz is jól jön a mérete miatt is. Praktikus kis találmány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Hecate

2018. július 6.

Minden lánynak, nőnek a vágya egy kicsi, praktikus fésű, mely kordában tartja a rakoncátlan hajtincseket. Szuper találmány az összecsukható hajkefe tükörrel. Ici-pici táskákban is elfér. Bánatomra ennek a külseje nekem is hamar megkopott. Most a Jes Collection ilyen tükrös, összecsukható változatát használom (eurós boltokban kapható). Kevésbé tűnik kényesnek a burkolata és hosszúkásabb a kialakítása, a kicsit oválisabb formája nekem jobban kézhez áll. Számomra az a 5*, de mivel ez is jó szolgálatot tett erős négyest kap. :o)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

Pappetra99

2017. július 10.

Nagyon szeretem használni. Kicsi és praktikus ,beledobom a táskába és mehetek is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

Mundow

2016. november 18.

Nagyon szeretem. Strapabíró, praktikus és kis helyen elfér. Mindig a táskámban van. Plusz pont a tükörért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.

jemelja

2016. szeptember 29.

CSak most fedeztem fel a drogériában. Tökéletes táskába dobható, strapabíró kis hajkefe, a tükör benne pedig szuper adalék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Vzsl05

2016. augusztus 5.

Praktikus, kis helyen is elfér, és nagyon jó, hogy tükör is van hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Praktikus, kis helyen is elfér, és nagyon jó, hogy tükör is van hozzá.

vikii088

2015. július 8.

Többször is újravettem, általában az volt a baj, hogy az idő megviselte, vagy a tükörnél elég gyenge volt a ragasztás és kitört. Egyébként a célnak tökéletesen megfelel.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 8.

ancymancy

2015. április 19.

Évezredek óta hurcibálom a redimben. Kicsit kopottas de a funkcióját tökéletesen ellátja. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

nikolett

2015. március 10.

Évek óta állja a sarat a táskámban, kicsit megkopott, egyébként tökéletes. Ha ennek nem jár az öt csillag, semminek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

victorika

2014. november 21.

A táskámban fellelhető túlélőkészlet egyik oszlopos tagja! Kicsi, de szuper ötlet, imádom!