Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 549-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. szeptember 21.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 549

Az eredeti gél szemhéjtus ecset tovább fejlesztett változata. Szuper pontos. Alkalmas gél szemhéjtusok, nedves szemhéjfestékek vagy pigmentek tökéletes felvitelére.

Ár: 549 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Essence szemhéjecsetek
Ár: 1000 Ft , Eladó: duchess_g
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel

Zsu23

2021. február 19.

Nem tudom, hogy szemhéjtushoz milyen, mert én a szemöldökömhöz használom, de ahhoz a legjobb ecset amit próbáltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 19.

katalinmester13

2021. január 9.

Az enyém már fehér alapon fekete mintás, lila szőrű változat. A minta gyorsan kopik. Vékony, kisfejű, ferdére vágott ecset. Használat közben pont úgy és annyira hajlik, hogy tökéletes és vékony vonalat lehessen vele húzni. Szempillatövekhez is könnyen hozzáférünk vele. Minden használat után érdemes kimosni. Egy kicsi bibi van vele: az érzékeny belső szemzug bőrét szúrja. De a végeredmény mindig tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 9.

mSzandika

2020. október 9.

Szeretem nagyon ezt az ecsetet. Lehet bevetem majd szemhéjtushoz is, úgy is abban hihetetlen béna vagyok :D. Én eddig szemhéjfesték elsatírozásához, alsó pillatőbe és belső szemzúgban használtam ezt az ecsetet. Nem használom rendeltetés szerűen az ecseteket, a szemeim kicsik, és bejött nekem az előbb említett dolgokra. Tényleg nagyon precíz ecset, nem hullott még eddig a szőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 9.

Alizani

2020. augusztus 7.

Nagyon jó az ára és a minőségével is elégedett vagyok. Könnyű vele dolgozni. Időnként más mintával jelenik meg, szinte mindig megveszem. Szemöldökre, szemkihúzáshoz egyaránt bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Colette221

2020. március 1.

Már lassan 5 éve használom szemöldök ecsetnek, de mivel újra elkezdtem tust húzni, nem is gondolkodtam rajta, hogy ezt szerezzem-e be. Egyértelmű volt. Bírja a mosást, fertőtlenítőt, nem hullik.
Viszont nagyon nehéz volt beszerezni. Két boltbam is jártam, mire találtam egyet, és azt is úgy, hogy be volt esve a sarokba. Nehéz hozzájutni... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

Szilvikriszti

2020. január 15.

Imádom ezt az ecsetet, gyorsan vettem is belőle egy pót ecsetet, ha a másikkal történne valami. Tökéletesen és könnyen lehet vele tusvonalat húzni, elég tartós és olcsó ecset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 15.

mdrsmma

2019. május 15.

Több, mint egy éve van belőle kettő is tökéletesen működnek tus húzáshoz és a szemöldök feltöltéséhez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

Suncrown

2019. április 9.

Nagyon jol lehet vele dolgozni, relative preciz, a tusvonalat, es az also szemhejat szoktam vele meghuzni. Ar-ertek aranyban mindenkeppen megeri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 9.

reka003

2019. február 3.

Én szemöldökporhoz/pomádéhoz használom, nagyon precízen lehet vele dolgozni és a mosást is jól bírja

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

Timi0102

2019. január 25.

Géles tushoz vásároltam, ahhoz annyira nem jött be, nem volt elég precíz. Az utóbbi időben viszont elkezdtem használni szemöldökfestéshez, ahhoz viszont tökéletes, könnyen és precízen lehet vele dolgozni, nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.