Essence

Ár:   499 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: the, Módosítva: 2015. április 13.

Kategória:   Ecsetek

Olyan egyszerű  lesz a füstös smink elkészítése, mint az egyszer egy: ez a lágy, kerekített végű ecset lesz segítségedre abban, hogy a megfelelő színeket a lehető legszebben tudd eldolgozni szemhéjadon. praktikus csomagolásban, hogy bárhová magaddal vihesd.

tundying

2021. június 18.

Alapdarabjaim egyik kincse. Nekem ez satírozásra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 18.

Alapdarabjaim egyik kincse. Nekem ez satírozásra tökéletes.

virumiru

2020. július 27.

szerk: 2014-ben véleményeztem ezt az ecsetet, és hihetetlen, de még mindig megvan, még mindig nem hullik, és még mindig imádom😂😂😂

kicsit lehetne tömöttebb:( de azért ígyis használható.nagyon tetszik a lila szőre,meg az hogy egyáltalán nem hullik a szőre,tisztítás közben sem:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

fannus9

2020. február 21.

Imadom! 6 eve minimum megvan es az egyik kedvenc ecsetem. Vennek meg ha lehetne..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 21.

GrabdeBelvedere

2019. október 25.

Nagyon szeretem az összes essence ecsetet, könnyű velük dolgozni, mind nagyon puha, ugyanakkor amelyiknél kell, az tömött is. Már nagyon régóta használok többfélét is, időről időre lecserélem az újabb dizájnosakra, haladjunk a korral. Rendszeresen mosom őket, és semmi bajuk, nagyon jól bírják. Persze, nem pro ecsetek, de nem ilyen elvárással vásároljuk őket ugyebár.
Erre jobban vigyázok, mint a szemem világára, mert ez az ecset maga a kincs!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

Erre jobban vigyázok, mint a szemem világára, mert ez az ecset maga a kincs!

sailorluna

2018. augusztus 16.

évek óta jól tartja magát, nem hullik a szőre, ugyanolyan, mint új korában. nem profi, de hétköznapi sminkeléshez szerintem ideális. egy gondom van vele, hogy egy kicsit szúr. emiatt csak 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Alverya

2018. január 27.

Sok éve megvan, és még mindig az egyik kedvenc ecsetem. Sajnálom, hogy már nem gyártják, biztos vennék még, ha lenne. Nekwm alapdarab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

nemethdiana

2017. július 9.

Hát én nagyon sajnálom, hogy már jó ideje nem lehet kapni. Még annó betudtam szerezni de már számát sem tudom, hány éve volt az (kb 5). Sajnálatos módon elhagytam pedig egy nagyon jó ecset volt és nem örülök neki, hogy jelenleg egyetlen egy Essence ecset sem kapható ilyen fejjel. Tudom, hogy van egy hosszabb és lazább sörtéjű satírozó ecsete az Essence-nek de én még mindig visszasírom a márkától ezt az ecsetet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

viviendiamond91

2017. február 6.

Van pár " nívósabb" ecset készletem,de ő a kedvencem.Minimum 3 éve , hogy megvan de imádom.A szőre nem hullik, jó vele dolgozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

makeupbydeszti

2016. augusztus 23.

Nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják. Három darab van belőle és nagyon szeretem. A szőre egyiknek sem hullott viszont a legrégebbi ecset színe már igencsak megkopott. Többnyire szín felvitelre használom a mélyítővonal területére de satirozásra is nagyon szépen működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Colette221

2016. július 21.

Ez az egyik kedvenc ecsetem. Mosáskor sem hullajtja a szőrét. Látom, hogy már nem gyártják,sajnálom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.