Essence

Ár:   350 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. július 11.

Kategória:   Sminkek szájra

"Trendi, akár egy smoothie: az ajakfények öt féle illatban elérhetőek, mint a mango, barack, eper, málna és szeder – közepes fedéssel."

domiv

2021. április 11.

A málnás van meg, nem vagyok elragadtatva. Az essence sima Shine shine shine szájfényei ezerszer jobbak. Az illata tényleg jó, de egy idő után a tubusban valahogy nekem így kijött a víz belőle, és borzalmasan gusztustalan volt. Az ajkakon nem is tudtam szépen egyenletessé dolgozni a színt, emiatt kicsit csalódtam ebben a szájfényben:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 11.

cshrs

2020. július 10.

Úgy látom már nem gyártják, de én elmondom róla, hogy szerintem egy szuper kis szájfény. Az illatát és ízét iiiimádom (a barátom is, akivel amikor megismertük egymást is ezt viseltem :)), bár nem a legtartósabb, de egy szájfényhez képest szerintem rendben van. (vad szedres az enyém)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 10.

tsolya

2019. augusztus 4.

Újabb impulzus vásárlás, igen. Az illata és íze nagyon kellemes, és hála a magasságosnak, nem ragad. Szuper fényt ad, nem rossz kis termék. Nekem is a blackberry árnyalat van még, megéri bőven az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Ennie86

2018. október 7.

Nem vagyok egy nagy szájfényes, de a fekete szedernek nem tudtam ellenállni. :) Pozitívan csalódtam. Kényelmes viselet. Nem ragad, szép fényt ad a számnak, és sajnos nagyon finom. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 7.

violavoncydonia

2018. szeptember 29.

imádom. a fekete szedreet vettem meg. Elég frusztráló, hogy a müllerben nem lehet kipróbálni az essence termékeket. Legalább megnézni hogy milyen a színük. A szájfény örök ellensége: én. Utálom. Ragad, lenyelem, tapad, csúszik, mászik, nem finom.de ezek nagyon finik, nem ragadnak és tökéletesek egy pici színezésre, ápolásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Lunora

2018. szeptember 10.

Fuh féltem, hogy a málnásnak gyógyszer illata lesz. De nem. Kellemes az illata számomra, és ad egy kis extra csillagost ebben a hőségben, anélkül hogy elnehezítené az ajkaimat. Kevesen tudják de nyáron is kell hidratálás az ajkakra, csakúgy mint télen. Felkenve kis színe van, de elenyésző. Célnak szerintem tökéletesen megfelel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 10.

andrea91

2018. július 23.

2 féle van nekem eddig: barackos és mangós : nekem kicsit túl cukros a mango, de igazabol rendben van, színe nincs felkenve, de ajánlott inkabb kevesebbet hasznalni, mert külöben hülyén néz ki. a mangós csak egy ajakápoló tulajdonképpen, de a könnyed állaga miatt szívesebben nyúlok érte. a barackos hibátlan, nagyon enyhe a színe, de igazán szép, íze illata persze mű de pont jó.
nekem nagyon tetszenek mert abszolút nem ragadnak, és egy egyszerű ápolt friss hatást adnak, ami nekem nyáron kb elég is 10/9 alkalommal pont csak ennyire vágyom. szeretném még a többit is kipróbálni, csak tényleg nem könnyű, mindegyiket kibontják... az epres nagyon szép lehet még, remélem találok egyszer egy maszatmentes tiszta példányt. 350-ért ajándék..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

lenizsu

2018. július 8.

Nálam nem nyert. Ragacsos, elmászik felkenés után. A tubus kialakítása sem könnyíti meg a szép felvitelt. Azért vettem meg, mert csak egy is fényt szerettem volna az ajkaimra a nyári időszakban. Arra elmegy, de erre a célra sem a legjobb termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

Nooraple

2018. június 18.

Nagyon finom illatú, nagyon szép a színe és még olcsó is. Kicsi maga a termék, de ahhoz képest sokáig bírja, be fogom szerezni az összes fajtát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

anna22

2018. június 17.

Mindet meg kellett szereznem. (Ajh, mindig ezt mondom. :'DDDD)
MERT ISTENIEK. :3 Annyira finom édes, gyümölcsös illatúak és ízűek, hogy keellllett mind. Ami amúgy nem volt egyszerű, mert valamiért mindenkinek szét kellett tucskolnia az ÖSSZES(!!!) darabot, különösképp a málnásból.... Minden városban.... (Jó, csak a környezőkben voltam.)
Gusztustalan. Bár az is a hiba, hogy nincs teszter. Nah mindegy.
ISTENIEK, a sárgától(Mangó) ne féljen senki, egy gyönyörű színtelen fényt ad, és az egyik legfinomabb íz-illat. Az eper MESE, a málna mese, a barack mese, jahvárjá. Mind! A szeder is, bár ennek már van egy kis színe, ahogy az epernek és a málnának is. (A baracknak talán halványabb szájszínen egy enyhe lehet, de a mangónak semmi, úgyhogy csajok, ne féljetek, nem lesz sárga a szátok. Csak finom. :3 )
Nem ragad, nem fullaszt, kényelmes viselet! Bátran vegyétek, de ne tucskoljátok szét, és ellenőrizzétek, hogy nincs-e szétkenve. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

Mindet meg kellett szereznem. (Ajh, mindig ezt mondom. :'DDDD)
Gusztustalan. Bár az is a hiba, hogy nincs teszter. Nah mindegy.