Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. január 17.

Kategória:   Ajakápolók

Gyengéden leradírozza az elhalt hámsejteket az ajkakról. Argánolajjal gazdagítva.

Mintyss

2018. szeptember 28.

Az esküvőm előtt egy hónappal sikerült beszereznem, rengeteg helyen hiánycikk volt. Mivel az én szám eléggé hajlamos a cserepesedésre (és mivel ez zavar ezért rágcsálom is) nagyon nehéz dolga volt ennek a kis stiftecskének. De a lényeg: a nagy napra teljesen helyrezhozta amit kellett, a sminkes tökéletesen fel tudta vinni a rúzst.
Most láttam csak hogy már nem gyártják, nagyon sajnálom, jó kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Most láttam csak hogy már nem gyártják, nagyon sajnálom, jó kis cucc.

vadvirag919

2018. június 8.

Itteni vélemények alapján vettem meg pár hónapja, le kellett vadászni, de azóta is látok belőle ott ahol vettem. Hatását tekintve nekem nagyon bejön: leszedi amit le kell, és hidratál is. Eleinte mindig letöröltem, de úgy a legjobb, ha kicsit dörzsölve viszem fel, majd ott hagyom csináljon, amit akar. Meglepődtem, amikor másnapra teljesen jól hidratált volt az ajkam. Remélem nem szűnt meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

viola10

2018. május 14.

Ár-érték arányban nagyon rendben van. Szépen radíroz, nagyon fini puha utána a szám. Kicsit nehezen szoktam meg, hogy használat után ragad, de ez legyen a legnagyobb problémája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

Roka

2018. január 29.

Az itteni jó vélemények miatt szereztem be, mert hajlamos vagyok megfeledkezni az ajakápolásról, és olyankor a kicserepesedő számnak jót tesz, ha hidratálás előtt leradírozom.
Édeskés illata van, elég nagy radírozószemcsékkel, és olajos érzetet hagy a bőrön felvitel után (mondjuk ez nem meglepő :D ). Egyszer végighúzva az ajkakon nem csinál sok mindent, ezért vagy többször át kell dörzsölni a stifttel a szánkat (csak így nagyon gyorsan fogy), vagy az ajkakat összedörzsölve érdemes tovább radírozgatni - én ez utóbbit szoktam művelni. Ha rúzsozni is szeretnénk rá, akkor érdemes lemosni/letörölni, legalábbis én többször jártam már úgy, hogy a megmaradt szemcsék megkarcolták a rúzsomat, és nem is engedték egyenletesen eloszlatni a színt.
Összességében azért szeretem, nem rossz termék - de most látom, hogy már nem gyártják (? mintha még látnám itt-ott a polcokon), úgyhogy azt hiszem, nem kell agyalnom azon, újravegyem-e, miután elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 29.

Yvike

2017. december 26.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg. Nagyon jól tettem. Kitűnően radíroz. Utána igen kicsit ragacsos a szám de éb nem törlöm le, utána nagyon puha, hidratált a szám. Egyből dobhatom fel a rúzsokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 26.

brethalia

2017. november 24.

Nem rossz, tetszik, hogy hidratál és radíroz is, ám nem érzem a leghatékonyabbnak. Viszonylag durvának tűnnek a szemcsék, mégsem radíroz megfelelően, illetve utána ragacsos marad a szám.
Nagy előnye a stiftes forma; pozitívum, hogy nem kell üvegcsébe nyúlkálni.
Összességében ár-érték arányban jó, ezért a 4 csillag, de nem biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Nagy előnye a stiftes forma; pozitívum, hogy nem kell üvegcsébe nyúlkálni.

kecskesszuszu17

2017. november 23.

Egy egy csoda. Első ajakradírom, amit nagyon nagyon imádok, mivel nagyon gyorsan és nagyon könnyen teszi tökéletessé az ajkaimat. Ha rúzst szeretnék viselni, előző nap bekenem ezzel a számat és másnap csodásan mutat a rúzs, bármilyen legyen is az. Újra fogom venni, bár még mindig nem fogyott el, és régóta használom, úgyhogy ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 23.

Nnikolett

2017. november 6.

Esténként szoktam használni, kiválóan teszi a dolgát. Reggelre mindig puha és hidratált az ajkam. Neki köszönhetően az elmúlt télen egyszer sem volt cserepes a szám, pedig napközben nem szoktam kenegetni, legfeljebb valamilyen szárítóbb matt rúzs használata előtt, máskor nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

orsi1293

2017. október 13.

Első benyomás:
Engem az illata a régi rózaszín bebe ajakápolóra emlékeztet, nagyon kellemes illat. Azt hittem nem fog radírozni semmit, mert egyáltalán nem éreztem benne a szemcséket, de körkörös mozdulatokat téve egy idő után érezni lehet, finom szemcsék vannak benne és könnyen leradíroz mindent. Egy pár perc után pedig az ujjaimmal dörzsöltem le a számról, amit felpuhított. Nem volt még ilyen szép, egyenletes a szám, kiváncsi vagyok később is ilyen jó véleménnyel leszek-e róla. Eddig csillagos ötös.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 13.

Első benyomás:

PAncsi79

2017. október 3.

Sminkelés előtt szoktam mindig használni, nagyon szépen leradírozza az ajkaimat és nagyon jól puhítja is őket.
Szuper a kiszerelése, jobb szeretem a stickeket, mint a belenyúlkálós balzsamokat. Az illata is finom, jó áron kapható és úgy tűnik sokáig elég is lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 3.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

Színezék. Piros.