Essence

Ár:   750 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kisu, Módosítva: 2014. november 3.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Panettone

2018. november 15.

Ne vegyétek meg! Borzalmas! Ahogy megszáradt, már kezdett id lepotyogni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Ne vegyétek meg! Borzalmas! Ahogy megszáradt, már kezdett id lepotyogni.

reirasama

2018. július 24.

Évekkel ezelőtt kaptam ajándékba. Nem erősítette a körmöm, és egy év után már teljesen megváltozott az állaga, használhatatlan lett. Túl sok terméket vitt fel, ami meg nem száradt meg könnyen. Sajnos a kukába landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

matanee

2017. november 11.

Nekem inkább csak rontotta a körömlakk tartósságát, szóval nem vagyok teljesen odáig érte, de majd még lehet kipróbálom más lakkokkal. Egyelőre még kísérletezgetek vele, de az H&M körömlakkjai magukban sokkal tartósabbak, mint ezzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

blankasara

2017. október 10.

Olyan "egynek elmegy"-es fedőlakk, ami nem igazán hosszabbítja meg a színes lakk tartósságát, de legalább nem is szedi föl, vagy töri be száradás után az alapot. Ár-érték arányban szerintem oké, gyorsan szárad és szép fényt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

rammy717

2017. augusztus 26.

Alap-és fedőlakként egyszerre használva nem vált be, túl sok a réteg, és túl lassan szárad, vagy én vagyok nagyon türelmetlen. Fedőlakként használom csak. Több lakkal kipróbáltam, minimálisan meghosszabbította a manikűr idejét. Úgy vettem észre, hogy önmagában nem elítélendő, van olyan lakk, amivel működik, és van, amivel nem. Személy szerint a Rimmel Rita Orával kombinálva csodát művelt, 4 napig bírta a lakkom hibátlanul, fürdőzéssel Szerintem ez egyenlő a csodával. :) (Horvát, 4 nap. Az ötödik napra pattogott le pár körmömön a vége, ill. az egyiken alul "elengedte" a lakk és felgyűrődött). Melyik lakk bír ki akár 1 nap fürdőzést? És ennyi napot?! Szerintem szuper!!! :) (Megjegyezném, hogy a fedőlakk használata nélkül kb. 2 nap alatt itthon is simán lepattog, szóval érezhetően sokat javított rajta.) 5* -ot adok,mert úgy gondolom, hogyha ezzel így tudott teljesíteni, mással meg szinte sehogy, ez nem biztos, hogy ennek a terméknek a hibája, mert ezzel kombinálva tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

lupiusz

2017. március 20.

Szerintem egyáltalán nem olyan nagy mumus ez a kence. :) én nagyon ritkán használok lakkokat, mostanában álltam rá a rendszeres lakkozásra, így ez az első top coat amit próbáltam. Két hete van meg, és valószínűleg ez a megfelelő körömlakk választásnak is köszönhető, de teljesen jól tartja a körmeimet már egy hete. Viszonylag gyorsan megszárad, és szépen kiegyengeti az esetleges "gyűrődést, ráncosodást". Elégedett vagyok vele.
Amúgy a csomagolása már kicsit más, mint a képen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Amúgy a csomagolása már kicsit más, mint a képen.

Veca86

2017. február 9.

Nagyon nagy csalódás! Ha reggel felkenem estére már jön le. Próbáltam alaplakként is meg fedőlakként is, sehogy sem működik úgy, ahogy ígéri. Pénzkidobás, ki is dobtam őt is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

gpetraam

2017. február 8.

Hát, semmire se volt jó. Nem ápolta a körmeim, nem segített semmit a lakknak, szóval placebónak jó csak, hátha át tudom verni magam.

Update: Adtam neki még egy esélyt. Bekentem vele a körmöm, megvártam, hogy megszáradjon, és pár órával később azt vettem észre, hogy eltűnt a körmömről. Valamelyikről teljes egészében "lepattogzott", valamelynek csak a feléről... Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

SzMaya

2016. június 4.

Csalódott vagyok ezzel a termékkel kapcsolatban, mert nem hogy napokig egy biztos alapot adott volna a körömlakkomnak, hanem arra lettem figyelmes EGY nappal a felkenése után, hogy eltűnt az egyik körmömről egészben a lakk. Nem kopott belőle, hanem mint az erre kifejlesztett "peel off" termékeknél, egyben lejött. Csak hát én nem ilyen terméket kerestem, szóval hiába adtam neki többször is esélyt, nem vált be.
Azóta váltottam, a körömlakkozási rutinomon nem változtattam az alapon kívül, és érdekes módon így a 3. napon még mindig semmi nyoma nincs kopásnak a körmeimen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

amyherczeg

2016. január 31.

Szörnyű. Nem szárad meg rendesen, pocsék az egész ahogy van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 31.

Szörnyű. Nem szárad meg rendesen, pocsék az egész ahogy van.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.