Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: soakau, Módosítva: 2012. augusztus 25.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A better than gel nail körömvégeket ugyanolyan egyszerű eltávolítani, mint felrakni: a speciális eltávolító folyadékkal. A francia körömvég körülbelül 30 másodperc múlva eltűnik.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

HyperBunny

2014. április 26.

Én kettőt is vettem a leárazásokon. Rácsavartam, ennek ellenére elpárolgott. Sebaj, környezettudatosság, etc, töltsük fel. Elpárolgott. Azóta is eljátszom néha, nem dobtam ki, mert amúgy prímán hasznos kis jószág, de így elég nagy pazarlás. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 26.

Gittab88

2013. október 20.

kár, hogy már nem gyártják, a ragasztott kövektől kezdve a zselét is levitte a körmökről. Most egy másik fajtát vettem, kb. 2.500Ft körüli áron, ez szerintem nem volt ilyen drága, visszasírom..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

angiehegedus

2013. augusztus 7.

Kár, hogy már nem forgalmazzák, messzemenően ez volt a legjobb körömlakk lemosóm, a csillámos lakkoktól egészen a sötét lakkokig (amelyek eltávolítása elég körülményes) mindent leszedett. Egyetlen problémám az volt vele, hogy szárította a körmöm és a köröm melletti bőrt, de ezt tudtam orvosolni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Pancsika

2012. október 5.

A 299-es leárazáson vettem, már bánom hogy csak 1db volt és nem mentem el megnézni másik üzletben. Nagyon megszerettem, kár hogy már nem lehet kapni. :(
Általában sima körömlakk lemosásra használom, de a csillámosat is nagyon jól leviszi. Szeretem hogy nem kell pamaccsal vakargatnom a körömlakkot. Főleg sötét színeket használok, és mindig szenvedtem a körömágynál a lemosással. Ezzel maradél nélkül lejön.
Az illata is jó, bár egy idő után kicsit émelyítő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 5.

Az illata is jó, bár egy idő után kicsit émelyítő :)

Szaszmancs

2012. október 4.

Tetszik a kivitelezése, szerintem nagyon praktikus. Nem túl könnyen,de azért eltávolította a körömvégeket,amire a sima lemosó nem volt képes. Legközelebb próbára teszem csillámos lakkal is. Ami nekem még tetszett,hogy puncsos illata van,de lehet,hogy csak beképzelem. Viszont negatívum,hogy szerintem brutálisan szárít, sokkal jobban, mint a sima lemosók,de hát valamit valamiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 4.

zsoxcore

2012. augusztus 22.

Régóta szemezek ezzel a termékkel. A napokban vettem kettőt a 299 Ft-os leárazáson. Nem gondolkodtam egy percet sem, hogy kettőt veszek. Ma próbáltam ki. Nagyon-nagyon tetszik, kedvencem lett! Sima körömlakkot 'pucoltam le' vele a körmeimről. Nagyon tetszik ez a megoldás, és a csillámos körömlakkal is elbánt (pont azért mellőztem eddig a csillámos lakkokat, mert macerás leszedni, de ez szuperül elbánt vele). Tetszenek a kis sörték a dobozban, és az, hogy 299 Ft-ért vettem, hab a tortán!
Csillagos ötös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

Csillagos ötös :)

meaviolet

2012. augusztus 17.

Ahhoz képest, hogy körömvégek eltávolítására van, a sima körömlakk leszedésére is tökéletes. Ugyan nem szivacsos (nővéremnek van olyan lemosója amibe bele kell dugni az ujjad, és a szivacson forgatni, de itthon még nem kapni ofkorz, kint meg évek óta van már...) de tökéletesen leszed mindent percek alatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Regi108

2012. február 21.

Nem tudom,miért kellett ezt létrehozni,mivel simán lejön a körömvég normális lemosóval is.És egyébként azt írja,30 mp. múlva lejön a körömvég,de még egy perc múlva se jött le...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. február 21.

stilusnaplo

2012. február 7.

Percek alatt leszedi a durván csillámos körömlakkot is, és nem szárít jobban, mint bármelyik másik lakklemosó. A "percek alatt"-ot úgy értem, hogy az összes körmömről pár perc alatt. Nálam alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 7.

Emolliensek: Butyl Stearate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Benzoate