Essence

Ár:   850 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Dana1983, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2020. május 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Minden körömtípus javításához és ragasztásához. Műköröm felviteléhez vigyünk fel a saját körmünkre a ragasztóból, helyezzük rá a műkörmöt, majd gyengéden nyomjuk össze saját körmünkkel. A javításhoz óvatosan vigyük fel a ragasztót a törött körömre.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Mona29

2019. április 2.

Szerettem. Én beszakadt körmök életének meghosszabbítására használtam és arra nagyon jól bevált. Sajnos az ecset egy kicsit bumszli, így a pontos ragasztás és a mennyiség adagolás nehézkes, de megoldható. Közel egy évig kitartott a tubus, de a felétől elkezdett besűrűsödni, aztán hamarosan használhatatlan lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

orsipanka

2018. augusztus 29.

Nyáron annyira mélyen beszakadt az egyik körmöm, hogy nem lehetett ott levágni. Kipróbáltam a Pinteresten népszerű köröm-megmentő tippet: 1 réteg ebből a ragasztóból, rá egy darabka teafilter-papír, még egy réteg ragasztó (és végül lakk). Lehetett rá lakkozni, de 4 nap után mindig levált. Szóval hosszabb távon macerás 4 naponta újraragasztani a betört körmöt, és mindig nagyon figyelni kellett, hogy mit melyik kezemmel fogok meg, de ha 1-1 alkalom előtt próbálom megmenteni a körmömet, akkor használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

nyinails

2018. január 12.

Ez szuper termék. Szerintem olyan, mint egy pillanatragasztó, legalábbis a szaga, de az a lényeg, hogy az ecsettel sokkal precízebben tudom oda kenni, ahova akarom. Én nem körömékszerre használom, hanem a teafilteres megoldáshoz, amivel konkrétan heteket bír a körmöm, úgy, hogy közben x-szer lemosom a körömlakkot - és még mindig tart. Igazából az egyetlen nehézséget az eltávolítása okozza:D

UPDATE: nem tudom, mások hogy csinálják, mert nem mondanám, hogy annyit nyitogattam, mindenesetre a fele még minimum megvan, és takony állagú lett, gyakorlatilag használhatatlan...:( -2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 12.

nemethdiana

2017. július 9.

Beszakadt körömre tea filteres módszert még nem próbáltam de műköröm ragasztáshoz számomra megfelel. Az Essence műkörmei nekem nem váltak be, jelenleg H&M-es műkörmeim vannak és ezzel ragasztottam fel őket. Általában táncversenyekre, gálákra és fellépésekre szoktam feltenni műkörmöt és arra az időintervallumra teljesen tökéletes. Ezért az árért nagyon megéri, nekem lassan 1 éves és még a fele megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

Nittuska

2017. március 9.

Én műkörömre használom. Valóban jó, nagyon gyorsan szárad/ragaszt. Nagyon precíz ez az ecsetes megoldás. Könnyű felvinni a körmökre.
900 Ft-ért simán megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

900 Ft-ért simán megéri.

hemettidia0

2017. január 26.

Hat sokan irtak, hogy beszakadt kormuket orvosultak ezzel a ragasztoval illetve teafilterrel szoval ha ugy alakul lehet kifogom probalni ezt a felhasznalhatosagat de en elsosorban tenylegesen csak mukorom ragasztasra hasznaltam. Eleg jol tart es tenyleg nagyon eros illata van (ahogy elottem is emlitettek paran) legjobb esetben kb 9-10 napig is kibirja ami ezert az arert tenyleg eleg prima tekhesitmeny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 26.

Juhannae

2016. november 10.

Tökéletesen bevált a beszakadt körmömre. Kb 5 nap után engedte el, de akkor újra kentem és maradt a körmöm a helyén. Imádom, hogy egy beszakadt köröm miatt nem kell lereszelnem az összeset.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

catcat

2016. október 20.

Valóban kicsit pillanatragasztó szaga van. Meg is lepett, ennyi pénzért ilyen erős tartást nem vártam :)
Műköröm tipet ragasztottam, és nagyon jól teljesít eddig, biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

pamutbojt

2016. február 7.

Nekem nagyon bevált beszakadt körömre. Ha az egyébként eléggé rendesen beszakadt körömre simán ráteszem, akkor kb. 3-4 nap után volt az az érzésem, hogy le kell mosnom, és újra kell kennem ezzel, különben elengedte volna a ragasztás. Ha csak kicsit van berepedve a köröm, akkor nálam kibírt egy hetet is.
Ahhoz, hogy tartósabb eredményt érjek el, ezt a megoldást választottam:
A módszer röviden, hogy a körömre felvisszük a ragasztót, majd teafiltert méretre vágva, majd még egy réteg ragasztót. A teafilter remekül összetartja az elvált körömrészeket, tényleg teljes értékűként használható utána. Én nem szoktam az egész körmöt befedni a filterrel, és természetesen nem csak teafilterrel lehet ezt a módszert alkalmazni, körmös boltokban van erre kitalált lap, de teafiltere mindenkinek van otthon, és tökéletesen megteszi, a körömlakk alatt nem látszik át. Acetonos körömlakklemosóval le lehet szedni az egész cuccot (nem könnyen ugyan, de tényleg lejön).
Nekem volt olyan, hogy egy hét után éreztem, hogy szétválik, és meg kell ismételni a műveletet, de a mostani két hete tart. A videó szerint 2-3 újbóli körömlakkozást bír ki (az aceton oldja a ragasztót). A használatát könnyíti, hogy ecsetes, de így is óvatosan kell vele bánni, hogy a bőrre ne kerüljön, vagy ha mégis, akkor gyorsan távolítsuk el. Különösen nagy odafigyelést igényel a teafilteres módszer (pl. folpack-ot használhatunk a videó szerint a filter lelapogatásához, de csak óvatosan, mert hosszan nyomva az is odaragad ám).
Ezzel a drogériában is elérhető termékkel megúsztam azt, hogy 1-2 beszakadás miatt minden körmömet le kelljen vágni, így nagyon örülök, hogy megtaláltam ezt a ragasztót és a fenti videót.

Update: a teafilteres ragasztás már három hete remekül tart (heti egy körömlakk lemosással).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 7.

Ahhoz, hogy tartósabb eredményt érjek el, ezt a megoldást választottam:

SziAgi

2015. február 25.

Ha bereped a körmöm (szerencsére ritkán fordul elő), ezzel a helyén tudom tartani, így az összhatás érdekében nem kell egy köröm miatt az összeset rövid(ebb)re reszelnem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 25.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Panthenol, Tocopherol

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.