Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yette, Módosítva: 2016. november 14.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyengéden eltávolítja a felesleges bőrt. Hagyd néhány másodpercig a kívánt területen, majd told fel a körömágybőrt. Minden körömtípusnál alkalmazható.

anitaanett

2019. április 22.

A másodikat fogyasztom, de sajnos már nagyon a végét járja, még 1-2 alkalom és meg kell válnom tőle. Kezd teljesen elhasználódni, régóta nyüstölöm már. Kb másfél hónapja megkérdeztem egy hölgyet a Rossmann-ban, hogy lesz belőle valamikor készleten, mert jóideje nem látom már. A válasz sajnos az volt, hogy ilyet már nem lehet kapni. :( Eléggé elkeseredtem, mert én nagyon szeretem. Mindig vele kezdtem a manikűrözést, az olaj szépen felpuhította az elhalt bőrt, a végével vissza tudtam tologatni, majd könnyen el tudtam távolítani egy Y-pengével. A drogériákban nem láttam más márkában ilyen tollat, remélem sikerül legalább egy hasonló minőségűt kifognom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

Alizka

2017. február 25.

Én úgy használom, hogy először finoman hátratolom a bőrt a körmömön, majd az ottmaradt fehér cafatokat ezzel kenem be, és eltünteti. Egy ideig hagyom a körmömön, majd elmasszírozom a körömágybőrön, így egy kicsit így ápol is. Egyébként azt vettem észre, hogy egy idő után egyre jobban szárad, "foszlik" a bőr a körmöm körül, úgyhogy igyekszem kevesebbszer használni. Lehet, hogy tudnék élni nélküle, bár elég gyors, praktikus a használata. Talán ésszerű (megfelelő gyakoriságú) alkalmazás mellett hasznos tud lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 25.

repis

2017. január 12.

"Gyengéden eltávolítja a felesleges bőrt"?! Maximum én távolítom el, de nem ezzel a termékkel.
Egy egyszer kézkrémes "pác" után puhább a bőröm, mint ennek a használatával.
Két csillagot azért adok neki, mert a (toll olajos összetevői miatt) a körmöm melletti száraz bőrnek egészen jót tett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

Egy egyszer kézkrémes "pác" után puhább a bőröm, mint ennek a használatával.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.