Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: fairynorah, Módosítva: 2012. augusztus 14.

Kategória:   Egyéb

Akár 5 napon át is tart.

SayenAllwright

2014. február 27.

Akciósan vettem, mindössze 100 ft-ért darabját, de úgy érzem annyit sem ért. Szerintem viszonylag normális formájúak a körmeim, mégis rendkívül meggyűlt a bajom a matricák felhelyezésével. Mire ez végre sikerült próbáltam eltáolítani a fölösleges részeket.Óllóval, reszelővel. Tejes kudarc. 10 perce nem voltak a körmömön a matricák de már lekopott a végük, és a nap végére már a ragasztás sem tartott. Sajnálom az elpocsékolt időt, ami erre ment rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

barkuska

2014. február 19.

3-4 félét vettem, darabját 100 Ft körül, eddig egyetlen darabot (igen, csupán egy körömre) használtam fel belőle. Nehézkes rászenvedni a körmökre, az az egy viszont tartott majdnem 2 hétig is (ezüst metál "hatású"),

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

Oraculum

2014. február 10.

Nehéz felragasztani, drága, de akciósan megérte, 4-5 napot bírt ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Nehéz felragasztani, drága, de akciósan megérte, 4-5 napot bírt ki.

Vicuss

2014. január 23.

Totális pénzkidobás volt, még akciósan is. Kb 20-30 percet bírt, kevesebbet mint amennyi időt a felhelyezésével elszöszmötöl az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

Underbelly

2013. október 8.

Macerás, és alig bírta pár óráig... pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

Macerás, és alig bírta pár óráig... pénzkidobás volt.

Jucuss

2013. január 21.

Nehéz felragasztani úgy, hogy szép legyen, de nekem tartós volt :) 100 ft-ért vettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 21.

allthemakeup

2012. december 29.

Én nemtudom, hogy itt miért olvasok erről egy csomó negatív kommmentet.. Nekem teljesen bevált. Volt egy rózsaszín csíkosom, amit nagyon sokat megdícsértek, és mindenki meglepődött, hogy csak matrica! Nekem úgy maradt fenn kb. 5 napig, hogy mosogattam vele. Van még kettő belőle, amik úgy néznek ki, mintha valami bubis ital lenne :) Kíváncsi vagyok, azok milyenek lesznek. Ja, és az sem utolsó szempont, hogy 100 Ft volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 29.

Sorea

2012. szeptember 27.

Szerintem nincs ezzel semmi gond, kb 6 napig fönt volt nekem úgy, hogy 1 kis gyűrődés sem volt rajta! Mindenki agyon dicsérte, meg kérdezgették, hogy hogyan csináltam. Szóval szerintem hisztizni fölösleges, nyilván kell hozzá egy kis idegzet, de megéri. Kemény 100 Ft-ért vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 27.

silentmobiusvox

2012. augusztus 23.

Akciósan beszereztem pár darabot, eddig csak egy mintánál fordult elő, hogy sehogy sem akart normálisan a körmömhöz tapadni, gyűrődött és másnap már szakadozott :/ Viszont a többi alkalommal sikerült olyan manikűrt alkotnom, amiről mindenki azt hitte, szakember festette meg nagy műgonddal :D Szerintem semmi gond nincs ezekkel a matricákkal, csak türelmesen kell dolgozni velük, alap- és fedőlakkal nagyon látványos hatást lehet elérni vele! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

m.szandi91

2012. augusztus 16.

Pénzkidobás és nem is marad fent 1 óránál tovább!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Pénzkidobás és nem is marad fent 1 óránál tovább!