Essence

Ár:   600 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: silver, Módosítva: 2018. december 24.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

"A kiváló minőségű körömágybőr feltoló gyengéd kerámia hegyével kiválóan felkészíti a körmöket a hosszantartó manikűrhöz. A professzionális eszköz kíméletes a körmökhöz és a körömágybőrhöz, a tökéletes eredményért!"

Mona29

2019. április 2.

Rendet raktam, megtaláltam, kidobtam. Emlékszem, mikor megláttam, mennyire megörültem, aztán otthon mennyire felmérgesített. Szerintem körömágybőr visszatolásra, rendezésre nem alkalmas. Az a kis dörzsis fej semmire sem jó, max. megkarcolta a körmöm felső rétegét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

silver

2015. december 22.

Mindig is csak úgy simán a hüvelykujjammal finoman tologattam vissza a körömágybőrömet tusolás után, de gondoltam ha már létezik ilyen speckó feltoló bizgentyű, akkor csináljuk inkább ezzel, ne olyan póriasan. Aha aha.
A poén az, hogy amint kiszedtem a terméket a tokjából, azonnal ki is pottyant a kerámia fejecske a műanyag nyélből. -.-
Most komolyan már! Azért ez nem egy bonyolult eszköz, kettő nyamvadt darabból áll, ELÉG NEHÉZ mit elrontani rajta, de essence-éknek ez is sikerült. Valahogy csak ki bírták spórolni a két alkotóelem közül azt a körülbelül három csepp ragasztót ami egybetartotta. Komolyan nem hiszem el.
Elegem van abból, hogy az essence minden alja minőségű kínai retket elad egyre drágábban és persze mindig bedőlök nekik mert barátságos a csomagolása, aztán rosszul fed, elpattan, szétjön... Végeztem ezzel a márkával most már. Legközelebb körmös boltba megyek, ha ehhez hasonló eszközt keresek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 22.