Essence

Ár:   649 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 26.

3 különböző szemöldök sablont tartalmazó paletta, a keskeny, normál és vastag formájú szemöldökhöz.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vicusqa

2019. január 26.

Évek óta ceruzázom a szemöldököm, mivel elég hiányos. Régóta nézegettem sablonokat, mert elég sok idő elmegy reggelente a rajzolgatással, és ez a fajta akadt elsőre a kezembe. Kipróbáltam mindhárom sablont, de nekem a "Full" (narancssárga) típus jött be a legjobban. Igazából csak a szemöldök ívét jelöltem be, a satírozást, rajzolást már sablon nélkül csináltam. Nekem így elsőre bevállt, de a másik két típust nem fogom használni, mert nem illik az arcformámhoz. 5*-ot adok rá, mert teszi a dolgát. A sablon vékonyabb kartonból van, ami szerintem nem fog néhány hétnél tovább tartani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.