Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: uaim, Módosítva: 2011. augusztus 10.

Babooca

2013. március 31.

Egy türkizt birtokolok. Nem tudom mi baja lehet, de nekem olyan kemény, hogy szabályosan kaparja a szemem. Pedig gél ceruza. Valószínűleg lejárt, de nem bánom, mert leárazva vettem kiárusításkor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

lia007

2012. május 3.

én szeretem :) bár csak vízvonalra használom de még mindig ez a legtartósabb a kipróbáltak közül :) nem kell rányomnom hogy valamit látni lehessen és nem folyik szét pár óra után.. puha könnyen kezelhető :) és az első szemcerka amit újravettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 3.

kicsikiszi

2012. március 1.

A 04-es purple rain szín van meg nekem, intenzív szép lila. Tartós, de eléggé morzsolódik, ezért kap 3 pontot :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 1.

Judiit

2011. november 6.

A színe intenzív, de tiszta csillám és morzsolódik. Vízvonalra egyáltalán nem jó. Biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 6.

Biu

2011. november 6.

Nekem is a fekete van meg, először zselésnek tűnik és könnyen használhatónak, de darabokban hullik, satírozhatatlan, vízvonalra lehetetlen felvinni és nem is tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 6.

mellesleg

2011. augusztus 19.

Nekem fekete van (dark water), nagyon szép a színe, és bár viszonylag tartós, nehéz vele szép vonalat húzni, túl puha a hegye, darabos. Nem fogom újravásárolni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 19.

eszter

2011. május 23.

Hihetetlenül tartós, régóta kerestem már ilyet,szeretem, nagyon bevált!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 23.

Hihetetlenül tartós, régóta kerestem már ilyet,szeretem, nagyon bevált!!

DittyCat

2011. április 17.

Túl puhának tartom, darabokra esik szét a hegye a szememen, nem elég pigmentált és kevéssé tartós. Viszont gyönyörű színekben kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 17.

wishes

2011. március 20.

Az enyém színe valami gyönyörűséges lila. Viszont nem lehet vele egyenletes vonalat húzni, maszatolódik és darabos. Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 20.

uaim

2011. március 7.

Nagyon ritkán találok olyan szemceruzát ami az én szememről nem folyik le, általában a tartós szemceruzákat is ledobom:) Ez a ceruza tökéletes nálam bevált. Nem kenődik, nem folyik, vízben ugyan még nem próbáltam, de estére is csak kicsit maszatos a környéke, szóval number one ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 7.