Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. július 26.

Kategória:   Ecsetek

Szilikon szivacs a folyékony textúrák tökéletes felviteléhez – anélkül, hogy a formulát pazarolnád, hiszen a szilikon nem szívja magába a nedvességet.

Vivienn13

2019. február 14.

Sikerült hozzájutnom viszont még mindig gondjaim vannak vele. Hozzá szoktam a Blenderhez vagy az ecsethez,ha viszont ezt használja az ember mérföldekkel kevesebb kell az alapozóból.
De abszolút nem rossz találmány, hiszen nem szívja magába az alapozót így nem is fogy annyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

vadvirag919

2018. április 4.

Véletlenül volt a helyi boltban, és mivel érdekelt ez a szilikon szivacs dolog gondoltam megveszem. Első bb krém felvitel katasztrófára sikeredett, túl sokat nyomtam ki így utólag végiggondolva és nem is jól próbáltam bedolgozni.... Viszont ma valami isteni sugallatra az egyik problémásabb állagú c vitaminos krémemet kipróbáltam ezzel. Nehéz felvinni, csomósodik, a fele a kezemre ragad, utálom. Ezzel viszont nagyon pöpec. Minden oda kerül ahova szánom. Imádom.
BB krémre visszatérve: kevesebb mennyiséggel, ütögető, gyors mozdulatokkal teljesen jól lehet vele dolgozni, nem szívja be mint a szivacs, és mindig leöblíthetem, és eltörölve akár újra használhatom (fontos szempont a tisztán tartás nálam). Szóval ez a legkedvencebb sminkelős eszközöm jelenleg. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

kocsissbrigi

2017. október 22.

Engem leginkább a kíváncsiság vitt rá hogy megvegyem és nyomogassam, tudtam/és hallottam hogy ez nem a legjobb alapozó eldolgozásához.
Viszont! Ahelyett hogy a kézfejemre nyomkodom az alapozót és beletunkolom a szivacsomat, erre rakom az alapozót és apró pöttyökbee felviszem az arcomra és utána dolgozom el a Beautyblenderemmel. Nem kihagyhatatlan sminkeszköz, de így legalább nem lesz a kézfejem alapozós, nem szívódik fel egy csepp alapozó sem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

Kac

2017. október 2.

Gyorsan és szépen lehet velw dolgozni,nagyon nagy előnye,hogy tényleg nem szív fel 1 csepp terméket se. Szép,természetes végeredményt lehet elérni vele. Csak meleg szappason vízzel kell megmosni,megtörölni,és már használható is újra,szóval a higiénia szempontjából is tökély. A csomagolása nagyon cuki :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

pilleukor

2017. október 1.

Nem lehet vele szépen alapozni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

Nem lehet vele szépen alapozni